dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dom i ogród Bogusi i Rysia.....marzenia się spełniają:)

Domek Bogusi i Rysia-APS 71...czas na ogród...

  1. domek Bogusi i Rysia-APS 71

    - 29-05-2010 - 21:59 (Dom i ogród Bogusi i Rysia.....marzenia się spełniają:))
    Dzisiejszy dzień minął mi na porządkach w domu,a męzowi w"ogrodzie":)
    Wczoraj wykosiliśmy chaszcze ,bo już ledwo było nas widać. Może w końcu ruszymy do przodu, w temacie ogrodzenia,kostki,ogrodu.Co do ogrodzenia,kolejny raz mierzyliśmy,kombinowaliśmy jak tu rozmieścić przęsła,długosć przęseł żeby furtka wyszła na wprost wejścia do domu...Już mnie cholera brałą...bo jak z jednej strony grało,z drugiej do bani...Ale w końcu,ustalilismy że zrobimy przęsła ...
  2. domek Bogusi i Rysia-APS 71

    - 26-05-2010 - 22:07 (Dom i ogród Bogusi i Rysia.....marzenia się spełniają:))
    Dzisiaj był piękny dzień-Dzień Matki:) Moje córki poza domem....Ale z rana odebrałam życzenia przez telefon,a później..zrobiły mi piękny prezent:)
    Jestem ja sobie w pracy, a tu przystojny pan przyniósł mi....PIĘKNY BUKIET RÓŻ! z zyczeniami w serduszku...( poczta kwiatowa).
    Ale się wzruszyłaaaam:) Kochane córki:) Dziękuję im za to:)


    ...
  3. domek Bogusi i Rysia-APS 71

    - 24-05-2010 - 20:07 (Dom i ogród Bogusi i Rysia.....marzenia się spełniają:))
    ...właśnie jestem po rozmowie z moją koleżanką z Sandomierza...niestety ich dom również został zalany w sporej części:(....mieszka w tej częsci

    zdjęcie satelitarne

    Bardzo się ucieszyła jak zadzwoniłam.A mnie ściskało w gardle...

    Mamy być w kontakcie...muszę im jakoś pomóc...

    Boże,jak to dobrze ze my mieszkamy "wysoko".Przynajmniej woda mi nie grozi..
  4. domek Bogusi i Rysia-APS 71

    - 17-05-2010 - 11:49 (Dom i ogród Bogusi i Rysia.....marzenia się spełniają:))
    Kobietki,prosze o pomoc...Co mam zrobić?
    Otóż kocurek naszych sąsiadów-fajny, ładny- przyłazi do nas codziennie.Juz zdzierżę to,że łazi mi po parapetach w wykuszu-chociaz parapety ciągle ubabrane i okna tez.
    Ale-tego już nie zdzierżę,a dzisiaj to myslałam że mnie krew troista zaleje :bash: - grzebie mi w moich skrzynkach,wygrzebuje kwiatki i pewnie robi tez inne rzeczy:mad::mad::mad:.Już kilka razy tak zrobił.Na ognisku zwróciłam delikatnie uwagę sąsiadom,ale-bez ...
  5. domek Bogusi i Rysia-APS 71

    - 13-05-2010 - 19:42 (Dom i ogród Bogusi i Rysia.....marzenia się spełniają:))
    ...rece opadaja,przez tę pogodę....U nas nadal wszystko stoi.Przez te deszcze nie można nic robić.Ziemia jest zresztą tak nasiąknięta wodą,że koparka jak wykopie dół to robi się jezioro.Myślałam,że w maju dużo zrobimy a tu dooooopa...A jak patrzę na swoje rośliny na tarasie, to mam nadzieję że nie zgniją po tych deszczach....
    Okropny ten maj...
    min. z powodu kolejnego pogrzebu w naszej rodzinie...:(..W poniedziałek przeżywaliśmy cieżkie chwile...I teraz już ...
Strona 1 z 2