dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Lusia200

  1. Lusiowo

    No tak... przy takim zapale budowa potrwa jakieś 10 lat..

    W między tak zwanym czasie dostałam WZ - nie było tak źle
    Poszukałam ciekawszego projektu - a co za tym idzie droższego w wykonaniu
    a na ten rok mam ambitny plan ;) zdecydować sie na projekt i GO KUPIĆ, postarać się o pozwolenie na budowę i wyciąć las (jednocześnie zalesiając inny kawałek pola - żeby nie było że taka bezwzględna ze mnie egoistka, coś dla swoich wnuków muszę zostawić ;) ...
  2. Lusiowo

    Złożyłam o WZ... i teraz tylko czekać... czekać... oby mi cierpliwości nie zabrakło
  3. Lusiowo

    No! Mam mapki :) w przyszłym tyg. jadę do gminy złożyć wniosek o WZ Mam nadzieję że nie zaczną się schody, bo - mapka nie taka, a w 53 egzemplarzach trzeba było... a... a.. po setne to jest urząd i dzisiaj nie mamy ochoty Pani obsługiwać ;) - tym optymistycznym akcentem
    cya!
  4. Lusiowo

    Trochę czasu minęło... i dalej nic :)
    Pierwsze starcie z biurokracją za mną :D

    Oczywiście planu zagospodarowania przestrzennego w gminie niet... więc pierwszy schodek - konieczne WZ. No ale oczywiście nie wystarczy sam wniosek o wz. Potrzeba do tego kilka załączników - czyli wizyta w satrostwie u geodetów.
    Haha a ja naiwna myślałam że w tydzień załatwię pierwszy papierek 8) :lol: :lol: :lol:

    Tak więc byłam w najsłynniejszym starostwie
    ...
  5. Lusiowo

    Jak pisałam daleka droga przede mną, bo... jeszcze nie zaczęłam, ale nie od razu Lusiowo zbudowali :)

    Stan na dziś:
    piękne gospodarstwo rolne ze starą (cudną!) drewnianą chałupą zamieszkaną przez byłych właścicieli onego ;)
    Twarde postanowienie zbudowania domku z bali,
    prawie upatrzony projekt
    las sadzony jeszcze przez dziadka,
    zero gotówki + niechęć do kredytów,
    pomocowo nastawiona rodzina, przy pozytywnej obojętności małżonka.
    ...
Strona 1 z 2