dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

daggulka

  1. Zośka - domek Daggulki i Tomaszka

    Dziś dzień dobrych wieści :D

    Wieść numer jeden:
    Wchodze na konto zobaczyć co to mi pobrali w miesiącu marcu , i tak jak napisali ...tak pobrali, czyli bez zmian .... rata w cholerę wysoka czyli jakieś 1455zeta ( a mówią, że złotówkowcy to mają cud miód i orzeszki :evil: ).
    No ale se myślę.... skoro się już zalogowałam, to zobacze wielkość następnej raty . Patrze i gały przecieram .... 1172zł ...mówię: chyba cholera pomyłka
    no ale ...
  2. Zośka - domek Daggulki i Tomaszka

    Cytat Napisał gawel

    Współczuje tych pęknięc w domku. Ale jak popatrzyłem na zdjecia działki z 1 strony dziennika to niestety :cry: odpowiedź sama się chyba udzieliła moze tam jest jakiś podmokło torfiasty grunt. Bo jakas trzcina rośnie. Trzeba miec nadzieje ze co obsiądzie to obsiądzie i bedzie gites. :roll:

    PS. Zrób laleczkę wu-du tego co ci obsadzał okna dachowe i wsadź mu szpile tam gdzie go zaboli najbardziej :wink: :lol:
    Gaweł ... co do pęknięć masz rację ...
  3. Zośka - domek Daggulki i Tomaszka

    Tia...dziennik spadł na stronę wołającą o pomstę do nieba ....no ale o co mi kaman ....przeca ja już skończyłam budowę :lol: .

    Zostały tynki zewnętrzne - już się przypomniałam majstrowi, coby się nie okazało, że o mnie zapomniał :lol: .... dokładnego terminu jeszcze mi nie powiedział, ale pewnikiem wiosna ....mam tylko nadzieję, iż roku bieżącego :wink: :lol: .

    Z końcem marca jak się cieplej zrobi małż z tatem moim kofanym biorą się za ...
  4. Zośka - domek Daggulki i Tomaszka

    Andunia-
    Pan od balustrad ma na imie Jacek , ogłasza się na allegro , oto link:
    http://allegro.pl/item569262936_balu...skie_ceny.html
    wystawia jeszcze bodajże jedną aukcję (na obu są inne zdjęcia - warto obejrzeć :wink: )....także w aukcji znajdziesz do niego numery tel. i mail.
    Działa w rejonie Żywieckim, Bielsko...ale do mnie 60km też dojechał bezproblemowo 2 razy (pomiar i montaż) i wziął tylko kasę za paliwo (100zł w sumie).
    Jak ...
  5. Zośka - domek Daggulki i Tomaszka

    Uaktualnienie zużycia ekogroszku
    październik 300 kilo (ok.10kg/doba)
    listopad 500 kilo (ok.17kg/doba)
    grudzień 580 kilo (ok.18,7kg/doba)
    styczeń 780 kilo (ok.25kg/doba)
    luty 650kg (około 23kg/dobę)

    Od początku działania pieca zużyliśmy w sumie 3170kg (CWU latem: lipiec 120kg, sierpień 120kg, wrzesień 120kg). Pozosttało w skrzyni około 1800kg. Mam nadzieję, że wystarczy do lata :wink: .
Strona 12 z 64