dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. oorbusiowy dziennik zmagań z materią budowlaną

    Witam, dawno już nie pisałem do dziennika, a dzieje się oj dzieje!
    Dostaję regularne raporty z pola walki, jako że wciąż „kibluję” w Rydze.
    W międzyczasie moja kochana żona awansowała do stanowiska koordynatora budowy, ( bo posada kierownika jest już okupowana :wink: )
    Tak, więc murarze podciągnęli piętro, został wylany wieniec. Okazało się jednocześnie, że różnica na stropie w poziomie wynosi 7cm!. Ja się tam przeraziłem ( jery chatę mamy ...
  2. oorbusiowy dziennik zmagań z materią budowlaną

    żona całkiem nieźle sobie radzi. wygląda na to,że będzie to kolejna kobieta na stanowisku głównego investora.:wink:
    ja siedzę jeszcze w Rydze, ale doniesienia z frontu napływaja bardzo regularnie. ponieważ słoneczko zaczęło się dość często pojawiać nad placem budowy, to prace idą dość szybko. murarze podciągneli druga kondygnacje, wylali wieniec. cały parter był zrobiony z żużlobetonu, ale resztę jedziemy z komórczaka,( bardziej nowocześnie:smile:).konstrukcja ...
  3. oorbusiowy dziennik zmagań z materią budowlaną

    no to sie porobiło!!!
    plany tak skrupulatne i napięte diabli wzieli wraz z nadejściem drugiej w tym roku zimy ( po 3 dniowej wiośnie,lecie, i jesieni).strasznie mało czasu zostało. a dachowcy chcieli skończyć przed świętami. a tym czasem murarze zdążyli postawic tylko jeden rządek pustaków.
    no tak, pytam wtajemniczonych "ekologów" co sie stało z ociepleniem globalnym?

    zostawiłem żonę z problemami, i wyjechałem do Rygi budować całkiem inne ...
  4. oorbusiowy dziennik zmaga? z materi? budowlan?

    troche czasu minelo od pierwszego wpisu,ale ja jestem nie na miejscu i zostawilem caly ten problem zonie na glowie. mam nadzieje ze sobie poradzi.na razie walczy z pozwoleniem na przylaczenie pradyu na budowie.wlasciwie to tylko odnowienie i przepisanie na nowych wlascicieli, ale jak to w naszym pieknym kraju, nic nie jest takie proste....
    oni ( energetyka) nawet sami nie wiedza jak wypelnic wniosek.
    sprawy techniczne do wpisania pozostawiaja mojej biednej zonie.... wariaci.
    ...
  5. oorbusiowy dziennik zmagań z materią budowlaną

    29.01.2003

    Mamy, mamy!
    podpisaliśmy umowę notarialną, kupiliśmy rozpoczętą budowę, i zaczęliśmy nowy rozdział w naszym życiu.
    niniejszym będę tu opisywał walkę okrutną i do ostatniej krwi :smile:
    co z tego wyniknie?
    zobaczymy.

    oorbus
Strona 2 z 2