dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

mariuszdro

  1. Dziennik budowy

    Byłem w starostwie,
    oświadczenie uzupełniłem,
    ale okazło się że w projekcie nic nie zostało zmienione,
    a miał przesunąć ścianę garażu o metr aby go powiększyć,
    nie wspominająć o umiejscowieniu domu na środku działki!
    Nie wiem co robic, znowu telefonu nie odbiera,
    najchętniej rozwiązałbym umowe, coraz bardziej o tym myślę!
  2. Dziennik budowy

    Jest postęp!
    W zeszłym tygodniu otrzymałem z ZE warunki przyłącza, a wczoraj ze starostwa zawiadomienie że brak do pozwolenia oświadczenia o prawie do dysponowanie nieruchomością.
    W poniedziałek lecę to załatwić!
    Nie mam zbędnych nadziei że coś zaczne w tym roku, ale jest sukces że coś jednak kierowniczek robi w mojej sprawie.
    Otrzymałem maila od kierowniczka że na otarcie łez uważa pozostałe sprawy finansowe załatwione do końca.
    Zobaczymy ...
  3. Dziennik budowy

    Już jestem pewien, w tym roku nic nie zacznę. Kierownik zrobił mnie w konia,
    nabrał tyle roboty że nie może się wyrobić.
    Ludzie, nawet największemu pewniakowi nie płaćcie od razu większej kasy!!!!
    Mam całą jesień i zimę na załatwienie pozwolenia, i (mam nadzieje) wczesną wiosną ruszyć z kopyta!
    :roll:

    komentarze
  4. Dziennik budowy

    W sierpniowym numerze przeczytałem komiczne przygody inwestora, jak sobie pomyśle o moim kierowniku budowy to wyobraziłem sobie tamtego króry prowadził budowe. Co prawda mój tylko adoptował projekt i szykował dokumenty na pozwolenie, i gdyby nie to że jest kierownikiem u kolegi który go chwali nadal, to sam nie wiem, bo tak samo ma dobry bajer i zawsze wymówkę i nawet trafił do szpitala. Mam nadzieje że to tylko zbieg okoliczności, bo chciałbym w tym roku jeszcze wyciągnąć stan ...
  5. Dziennik budowy

    Niestety do tej pory Kierownik nie skompletował jeszcze wszystkich uzgodnień, brakuje jeszcze tylko z tp miało być załatwione dzisiaj, ale niestety jeszcze nie.





    komentarze
Strona 12 z 13