dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Beata Zygmunt

  1. Dziennik - Dom pod Modrzewiem

    Jak pisałam ostatni post to nie wiedziałam jeszcze, że moi nowi murarze wejdą do nas wcześniej. Mieli zacząć 9 października a zaczęli 4 :lol: . Uwierzyłam jak zobaczyłam postępy na budowie. Wyglądają na solidnych i słownych - jak mówią tak robią (prawie jak w reklamie). Najważniejsze, że budowa idzie do przodu. Pogoda dopisuje oby tak dalej. Jutro kończą murowanie bloczków fundamentowych, ocieplenie i malowanie na czarno. W środę piach do środka i w czwartek chudziak. Może ...
  2. Dziennik - Dom pod Modrzewiem

    Nie pisałam prawie miesiąc. Nie byłam w stanie zaglądać do dziennika. Miało się budować, a tu na działce nic się nie dzieje. Taka ładna pogoda - mury by już stały :evil: . Ale od początku. Na naszego murarza czekaliśmy i czekaliśmy. Ciągle dawał nam inny termin rozpoczęcia prac bo musiał coś dokończyć, ktoś go o coś poprosił itp. Miarka się przebrała, gdy w umówionym terminie (ostatecznym) nie pojawił się na budowie, nie odbierał telefonów. Mąż pojechał do jego ...
  3. Dziennik - Dom pod Modrzewiem

    Na działce porządkowanie. Niszczymy chwasty, układamy bloczki. Zamówiliśmy piach i czekamy na murarzy. :roll: Układamy na kartce koszty budowy - aby wiedzieć ile potrzebujemy kredytu. Niedługo zaczniemy kompletować dokumenty. Pieniądze topnieją w zaskakującym tempie - a tak długo je zbieraliśmy.

    Wczoraj miałam pierwsze spotkanie na kursie. Było nawet miło. Poznałam trochę zasad i znaków. Mam nadzieję, że nie będzie tak źle. Póki co jeszcze nie mamy jazdy ...
  4. Dziennik - Dom pod Modrzewiem

    U nas nadal nic ciekawego na budowie. Już nie podlewamy fundamentów - robił to za nas deszczyk. Ogrodzenie zakończone. Pozostała tylko brama, ale jeszcze jej nie założymy bo będą jeździły duże samochody i boimy się, że się coś uszkodzi. Wybraliśmy dachówkę - L-15 czerwona Koramika angoba. Miała być zwykła, ale wybraliśmy trochę lakierowaną. Murarze może wejdą pod koniec tygodnia, ale najprawdopodobniej w przyszłym. Wtedy dopiero zacznie się coś dziać. No i jeszcze ...
  5. Dziennik - Dom pod Modrzewiem

    Na budowie nic się nie dzieje - podlewamy fundamenty i patrzymy jak beton się wiąże :D . Nie mam nic ciekawego do napisania, ale ponieważ sobie jeszcze nie śpię :wink: postanowiłam coś nabazgrać. A nie śpię, ponieważ gotuję grzyby. Razem z dziećmi postanowiliśmy dziś spędzić spokojnie czas na grzybobraniu. Byliśmy dwie godzinki i przywieźliśmy 3 wiaderka prawdziwków, podgrzybków i koźlarków. No a teraz wszyscy śpią a ja obieram, czyszczę i nawlekam na sznureczki ( a ...
Strona 11 z 15