dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. OLIWKA_domek na Chmielnej

    STROP ZALANY !!!

    Strasznie długo to trwało,poszło mnóstwo stali a chłopaki naprawdę się napracowali (14 dni !), ale nareszcie jest po wszystkim :)
    Teraz go podlewamy, na szczęście nie ma upałów, więc nie wysycha natychmiast po podlaniu.



    Przyjechały też pustaki na ściankę kolankową i szczytowe. Kierownik nie pozwolił ustwiać ich na stropie (za wcześnie od wylania), ...
  2. OLIWKA_domek na Chmielnej

    I cały czas intensywnie myślę nad tarasem. Nie jest za duży i sporo miejsca zamują słupy. Ale znalazłam fajny taras w projekcie Feliks z Dobrych Domów, chciałabym zrobić taki u nas, tylko że to byłyby kolejne, niezaplanowane wydatki - więcej stali, więcej piasku i więcej betonu.

  3. OLIWKA_domek na Chmielnej

    Prace nad stropem trwaja już 10 dni i to jeszcze nie koniec. Poszło mnóstwo stali na wieniec, 11 podciągów, trzpienie, słupy przed domem. W życiu nie przypuszczalam, że ten strop jest tak zbrojony - wykonawcy twierdzą, że przezbrojony :-? a kierownik kazał jeszcze w kilku miejscach go wzmocnić. Poszło już 50 prętów fi 12, i 20 prętów fi 16 a na jutro muszę przywieźć kolejne 50 fi 12. Masakra :evil: No to pomału przestaje się dziwić, dlaczego miałam takie wysokie wyceny ...
  4. OLIWKA_domek na Chmielnej

    Już prawie wszystkie zbojenia zrobione. A w garażu nawet ułożone belki stropowe - żeby było widac postępy w pracach :) :lol:



  5. OLIWKA_domek na Chmielnej

    A oto zo zostało wydziergane :)





    Zaszalowany filarek


    Łuk nad wejściem do domku
Strona 11 z 21