dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. OLIWKA_domek na Chmielnej

    Acha,

    mamy pierwszą wyceną wentylacji mechanicznej - Rekuperatory.pl - cena 20 tys. netto + 7% vat.

    Czekam jeszcze na MISTRALA. Mam nadzieję, że będzie duuużo taniej :)
  2. OLIWKA_domek na Chmielnej

    Za namową Pana z Zakładu Energetyczego zmieniamy elektryka. Tak naprawdę, to ponieważ mamy już skrzynkę to teraz elektryk musi tylko coś tam zrobić żeby założyć licznik i tyle. Mała robótka. Ten poprzedni eletryk chyba nie bardzo wiedział o co chodzi.

    No, jeśli chodzi o zmiany, to jeszcze tylko mała korekta z oknami w salonie od strony zachodniej i parę poprawek na pietrze i mam nadzieję, że w następnym tygodniiu złożymy projekt. Chociaż, kurczę będę miała ...
  3. OLIWKA_domek na Chmielnej

    Już sama nie wiem kogo zamordować :-?

    Dzwonilam dzisiaj do Zakładu Energetycznego i otrzymałam potwierdzenie, że warunki które otrzymałam sa jedynym wlaściwym dokumentem, ponieważ zostala już podpisana umowa przyłączeniowa (wynik to skrzynka na granicy działki). Rada pracownika z Zakładu - zmienić elektyka, który zajmuje się projektem przyłącza.
  4. OLIWKA_domek na Chmielnej

    No to się dzisiaj zdrzaźniłam :evil:

    Ja wszyscy i my mielieśmy wystąpić o warunki przyłączenia prądu.
    Półtorej miesiąca temu zadzwoniłam do Zakladu Energetycznego w Środzie Śląskiej co mam dostarczyć, aby takie warunki otrzymać. Aha, przy działce jest już skrzynka. I dowiedziałam się, że dla naszej działki warunki już były wydane i wystarczy, abym od poprzedniego właściciela wzięła kopię decyzji. Nie chciałam go fatygować i poprosiłam ...
  5. OLIWKA_domek na Chmielnej

    Dzisiaj miałam złożyć w starostwie dokumenty dotyczące odrolnienia części działki pod zabudową. Nasza działka zgodnie z planem jest terenem upraw rolnych - klasa IIIa. I dowiedziałam się ku mojemu zaskoczeniu, że nie musimy tego robić (tzn. występować o decyzję o wyłaczeniu z produkcji rolnej itd). Mamy do wniosku o pozwolenie na budowę dołączyć oświadczenie, że działka wchodzi w skład gospodarstwa rolnego. Nie do końca wiem dlaczego, ale przypuszczam (tak mi wynika z ...