dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. OLIWKA_domek na Chmielnej

    Zdrowych pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary nadziei i miłości.
    Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny
    i wśród przyjaciół oraz wesołego Alleluja.



  2. OLIWKA_domek na Chmielnej

    No i muszę się pochwalić, że mamy w końcy zamontowaną pomę ciepła. Jest dokładnie tak jak to sobie wyobrażałam - w kotłowni stoi "lodówka", obok niej zbiornik buforowy, zajmują niewiele miejsca, wyglądają estetycznie. Zostało sporo miejsca w kotłowni na regały czy półki. Na razie posadzka jest wygrzewana, więc nie ocenimy czy jest ciepło, tym bardziej, że ostatnio jest ciepło nawet bez ogrzewania :)

    ...
  3. OLIWKA_domek na Chmielnej

    Na budowie szaleństwo, zostało w sumie niewiele czasu a sporo rzeczy do zrobienia.
    W poniedziałek została pomierzona kuchnia, w piątek bedzie I wersja projektu i wytyczne, jak wykonać zabudowę z KG pod schodami.
    Przywieźliśmy kafle do łazienki górnej - Cersanit Euforia beż i brąz (25x40). Układane będą ..... no właśnie ..... jest kilka pomysłów i nie mogę się zdecydować. Jak myślicie, która wersja jest najlepsza ?

    ...
  4. OLIWKA_domek na Chmielnej

    Parapety wybrane - niby orzech, ale jakoś inaczej to wygląda niż nasze orzechowe okna :-? , drzwi wewnętrzne zamówione, zewnętrzne zamówię w tym tygodniu, kafle do łazienki górnej kupione, i wanna, kafle do dolnej łazienki prawie wybrane, bateria, kibelki, bidet wybrane. W poniedziałek najprawdopodobniej odbędzie się uroczysty pomiar kuchni.

    Cały czas myślę o schodach - strasznie podobają mi się z orzecha amerykańskiego, ale są duuuużo droższe od merbau. Mój ...
  5. OLIWKA_domek na Chmielnej

    Dzisiejszy wpis zacznę od tego, że ...... ustaliliśmy termin przeprowadzki na 20.06.2009 - sobota. Czemu taka data? - bo za wynajem płacimy od 20-tego do 19-tego, to jest weekend i w pracy to luźniejszy okres.
    Zobaczymy, czy się uda - do końca kwietnia będziemy obserwować tempo prac, jak będzie wszystko OK, to jeszcze w kwietniu wypowiemy umowę najmu mieszkania i nie bedzie już odwrotu :)

    I wszystko wskazuje na to, że damy radę, bo jak chłopaki utrzymają takie ...
Strona 3 z 21