dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

malgoss

  1. Zapiski malgoss - koleje WW-101 wg. budującej baby

    Zmiana pomiędzy ostatnimi porządkami pola a tym co widać na niedzielnych fotkach jest kolosalna :lol:
    Budowa jak na razie zarasta... :roll: :wink:




  2. Zapiski malgoss - koleje WW-101 wg. budującej baby

    Czas płynie a wielka piaskownica sobie stoi. Cóż, to przywilej braku przymusu i nieco wątpliwa zaleta budowy bezkredytowej :lol:

    Mały "foto-przelot" przez ostatnie ponad pół roku:

    Stan na 23 stycznia 2009. Jak widać pod niebieską plandeką powstaje "piwniczka"




    30 stycznia 2009 na fundamencie pokazała ...
  3. Zapiski malgoss - koleje WW-101 wg. buduj?cej baby

    Mamy ostatni dzień roku w którym chciałabym jeszcze tylko zdążyć wrzucić małą "papierologię" i zmiany których się dopuściłam :wink:

    Przede wszystkim wizualizacje zrobione nieco nieudolnie przeze mnie w najprostszym podręcznym programie jakim jest IrfanView.

    Strona południowa - czyli wejście do domu. Wyrzuciłam stąd dwa okna na parterze i choć nieco nie w tym miejscu bo lekko w prawo powinny być, znajdować się będą główne drzwi. ...
  4. Zapiski malgoss - koleje WW-101 wg. budującej baby

    Kolejne dwa zdjęcia z 21 grudnia, kiedy to wybraliśmy się pooglądać płyty zanim je zdejmą :wink:




    Stanowisko pracy zbrojarzy :P



    Kolejna wizyta 28 grudnia i ta damam !! Bunkier został odsłonięty. Niestety w sobotę praktycznie od razu po ściągnięciu płyt chwycił mróz. Prawdopodobnie wyczerpaliśmy czyjąś ...
  5. Zapiski malgoss - koleje WW-101 wg. budującej baby

    Budowa toczy się pomaleńku nadal. Ciągle trudno nam uwierzyć w to że aura tak nam sprzyja. Zupełnie jakby ktoś tę pogodę "trzymał" specjalnie dla nas, żeby wreszcie zacząć, żeby zakończyć ten rok czymś dobrym...

    19 grudzień 2008 w moim odczuciu to bardzo ważny dzień. Tak naprawdę dopiero kiedy przyjechaliśmy na budowę zobaczyć jak zaczynają zalewać fundamenty - tę prawdziwą podstawę przyszłego domu, poczułam że to już. Rozpoczęliśmy coś ważnego i nie mamy ...
Strona 1 z 4