dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

kasia i grzegorz

  1. Nasze miejsce na ziemi



    oooo udało mi sie wkleić zdjęcie hurraaaa!!!
    ...


    podciągnięcie wody...

    ...prądu...

    ... garaż "budowlany"... :wink:
    ...
  2. Nasze miejsce na ziemi

    i znów pomyliłam wpisy... wpisałam sie na nowy watek , a chciałam kontynuować dziennik.....

    próbuję wstawić zdjecia i g... wkurzam sie tylko i tyle. Nic mi się nie udaje....Z tych opisów nauki wklejania zdjec nic nie rozumiem Więc zdjęć nie BĘDZIE!!. Nie chce mi sie już nic pisać a byłoby o czym. Budowa rośnie w oczach. Pracownicy budują od 17 marca , a do dziś 10 kwietnia, juz zrobiony drenaż opaskowy, deszczówka, wylane ławy fundamentowe ze zbrojeniami, wybudowane ...
  3. Nasze miejsce na ziemi

    ...Przeglądaliśmy mnóstwo katalogów, projektów...Wiedziałam jak mają być rozmieszczone pomieszczenia, ale nic "gotowego" nie znaleźliśmy.Pozostał nam projekt indywidualny. Tym bardziej, że zmiany"gotowca" cenowo byłyby takie same jak zrobienie nowego projektu. Więc daliśmy zlecenie do biura architektonicznego. Projekt miał być na stycznia 2006r. był zrobiony na lipiec 2006r. :evil: 10 m-cy pani architekt robiła projekt !!!5,2 tyś za projekt. Podaliśmy jej ...
  4. Nasze miejsce na ziemi

    Dziennk chyba czas zacząć. Widzę , że dzienniki częściej piszą "inwestorki" niż "inwestorzy", więc i ja piszę. - Kasia. Oficjalnie stwierdzam, że dnia 15 marca 2008 zaczęło się... wypragnione, wytęsknione, wymarzone.... budowanie naszego miejsca na ziemi. Nareszcie...No ale od początku.
    Wszystko idzie jak po gruzie. Jak to w życiu bywa. Gdy podjęliśmy decyzję o budowie domku zaczęliśmy szukać działki przez biuro nieruchomości. Nic nie pasowało, ...
Strona 13 z 13