dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. kanalizacja

    Data oryginalnego wpisu 04-11-2007

    No właśnie. Kanalizacja.
    W ulicy sąsiadom już pomontowali studzienki kanalizacyjne na posesjach. Okolica rozkopana, kładą rury do kanalizacji sanitarnej. Odpalenie ponoć w kwietniu.

    Dwa miesiące temu (konkretnie 21 sierpnia) wysłałem pismo do Działu Inwestycji w Urzędzie Gminy Nadarzyn. Zapytałem się tam jak mógłbym się podłączyć do kanalizacji sanitarnej będącej w budowie. I co? I dupa! Pajace ...
  2. SZKIELETOWIEC - Tryllowe budowanie z McDomus

    Data oryginalnego wpisu 31-10-2007

    FYI. Teraz czekam tylko na zgodę na usunięcie sączków. Estimated end date: November 12th.
    Roger and out.
  3. SZKIELETOWIEC - Tryllowe budowanie z McDomus

    Data oryginalnego wpisu 31-10-2007

    Yeah!

    Mam warunki na podłączenie gazu! Pokisiły się tydzień w Gazowni Pruszków ale już odebrałem. Decyzja pozytywna, koszt dla mnie całej imprezy około 1kPLN.
    Teraz tylko wycieczka na Kruczkowskiego, złożenie wniosku o spisanie umowy i podjęcie decyzji:
    - gazownia realizuje całą inwestycję
    - Tryllu realizuje całą inwestycję a gazownia zwraca kasę
    Zgadnijcie który wariant jest szybszy ...
  4. Gazownia

    Data oryginalnego wpisu 30-10-2007

    Milion różnych telefonów i nikt nie odbiera.

    Kiedyś w gazowni w pruszkowie dostałem numer 22 5299320 i niby tam się można dowiedzieć co i jak. No answer. Never.

    Dzwonię na infolinię 22 6081000 Gazowni. Dostałem kiedyś w ten sposób telefon do jakieś jednostki ulokowanej w m.st. Warszawa co robi warunki do gazu 022 6081024, 022 6081025. Raz odebrali miesiąc temu i powiedzieli "Wniosek został zarejestrowany ...
  5. SZKIELETOWIEC - Tryllowe budowanie z McDomus

    Data oryginalnego wpisu 28-10-2007

    BTW. Tymi wszystkimi katalogami projektów to sobie możemy podetrzeć tyłek.
    Pożyczyłem od kumpla karton katalogów. Kupiliśmy jeszcze sami ze dwa, dwa dostaliśmy od znajomych, jeden od teściówki.
    Przeglądnęliśmy chyba trylion (wporzo liczba, ayt? ) różnych projektów i w końcu skończyło się na tym, że przechadzając się w Arkadii wpadliśmy na moment do Empiku. Jako stary sęp nie kupuję takich badziewiastych ...
Strona 31 z 70