dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

stukpuk

  1. Stuknięty Bliźniak :))))))))

    Ludzie, ale cisza w dzienniku :o :evil: normalnie sam siebie nie poznaję :-? :lol: ale co tu pisać jak kasy nie ma :evil: :evil: :evil:
    Na budowie cisza, spokój, dom ładnie śniegiem przypruszony, czasem się wyskoczy z kontrolą czy okien nie zakosili.
    Kurcze, normalnie sen zimowy :D
  2. Stuknięty Bliźniak :))))))))

    A o to nowa moja przygoda:



    To opowiem od początku...........żony kochany chomiczek okazał się nocnym biegaczem :-? :evil: :lol: I pomykał w swoim kółeczku jak nakręcony.
    To jak nam spać nie dawał to wstawało się w nocy, otwierało klatkę, zabierało kółko do biegania, zamykało klakę i szło się spać.Aż do dzisiejszej nocy........
    Dziś żona miała nockę więc mi przypadło wsatć w nocy i zabrać mu te diabelne kółko :-? A,że ...
  3. Stuknięty Bliźniak :))))))))

    Witam po dłuższej przerwie.
    Musiałem zaliczyć obowiązkowy wypad do teściowej :evil: :evil:
    Ale nie ma tego złego.........przy okazji wylądowałem w Kaliszu :wink: :wink: (zainteresowani wiedzą o co chodzi...... :wink: )
    I moje tygodniowe :roll: :roll: odchudzanie diabli wzieło. :wink: :lol: :cry:

    Ze spraw budowlanych, wyskoczyłem wczoraj kontrolnie na budowę i............ :o :o a tu z ziemi przed bramką wystają grubaśne żółte rury od ...
  4. Stuknięty Bliźniak :))))))))

    No.............wkońcu przełamałem prawie tygodniowe lenistwo i trochę popracowałem na budowie. Temat przewodni:wyrównać płytę żerańską. Myślałem,że mi szybciej pójdzie i coś jeszcze zrobię, ale dópa blada :evil: :evil:
    Pomysł i wykonanie własne, porobiłem otwory w płycie, zapodałem kołki szybkiego montażu, a do nich zamocowałem pręty fi8. Jeden górą drugi dołem, a wszystko obrzuciłem betonikiem 8)
    ...
  5. Stuknięty Bliźniak :))))))))

    Wpadłem dziś przelotem na budowę..........zamontowałem i opiankowałem rurę odpowietrzającą (oczywiście znowu bez aparatu byłem :roll: )
    No i faktycznie chyba zima idzie bo już był lód w beczkach :evil: :evil: chyba trochę za szybko? :lol: :evil: Na pewno sadzenie drzewek trzeba przełożyć na wiosnę :-? Jutro może uda się wyskoczyć z ojcem i coś więcej zrobić. Zbraku funduszy nie przewiduje się większych robót :evil: :evil:

    Ale nie samym sexem ...
Strona 3 z 82