dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Claris i Luke budują Z28 GL2

    Papierzycha odebrane od architekt, jutro pojadą do urzędu. A potem codziennie 10 zdrowasiek za pomyślność sprawy i wspaniałomyślność urzędników.
    Amen.
  2. Claris i Luke budują Z28 GL2

    Papierzyska pojechały dziś do architekt - znaczy się te brakujące. Mam nadzieję z tym tygodniu odebrać uzupełnione 4 komplety i złożyć znów w urzędzie.
    W międzyczasie ekipy robią wyceny. 1sza - SSO [z kompletnym dachem krytym karpiówką] - 79 tys [oczywiście do negocjacji] - drogo? Wychodzi chyba 300 zł/ mkw powierzchni netto.
  3. Claris i Luke budują Z28 GL2

    Co dalej...

    Czekamy na przedłużenie warunków na gaz, architekt uzupełnia braki. Ja szukam ekipy :)
    Poza tym we wtorek spotykam sie z architekt wnętrz - mam za dużo pomysłów na ten dom, muszę to skonfrontować ze specjalistą. To będzie moja mała radość :) Dziś byliśmy na działce - 1 choinkę szyba szlag trafi - sarny chyba chciały ja zjeść i wyciągnęły całą z korzeniami, leżała taka przewrócona ładnych kilka dni - wsadziłam ją z powrotem, ale szanse, ...
  4. Claris i Luke budują Z28 GL2

    Wycofaliśmy z urzędu wniosek o wydanie PnB. Zawieźliśmy architekt wszystkie papiery, razem z punktami do uzupełnienia. Podobno nie ma tragedii - czepili się drobnostek, wszystko jest do skorygowania. Z naszej strony jest tylko przedłużenie warunków na gaz [upłynął im termin w międzyczasie], oraz skompletowanie paru papierów, które już mamy.Architekt, która robiła adaptację miała jechać do Urzędu i pogadać [parę punktów jest niejasnych]. Pożyjemy, zobaczymy.
    Plan ...
  5. Claris i Luke budują Z28 GL2

    dziś nie będzie optymistycznie...

    Dostaliśmy z urzędu pismo o konieczności usunięcia nieprawidłowości w ilości szt. 12 - wielkich kosmicznych punktów z terminem na 29 maja inaczej wniosek zostanie rozpatrzony negatywnie...
    Pismo datowane 21 maja, czyli w ostatni dzień ustawowych 65 dni.
    Musimy wycofać cały wniosek, bo w 3 dni nie zdołamy wszystkiego uzupełnić :( a inaczej odrzuciliby wniosek zabierając kopię projektu do archiwum.
    No i cała ...
Strona 11 z 12