dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Saskja

  1. Na psa urok albo kto kogo wykończy...

    Na budowie... cisza. Inwestor zajęty pracą zawodową, nie wolno przeszkadzac :-) Pędzle i wałki precz, przeprowadzka odsunięta w czasie. Nic to, praca na pierwszym miejscu.
    Taki własnie jest Inwestor.

    Tymczasem na pociechę piekę ciasteczka piaskowe z czekoladą. Przepis mam sprzed wieeelu lat z Filipinki i własnie teraz postanowiłam go wypróbować. Większosc moich przepisów stamtąd pochodzi - niestety, nie ze wszystkich wychodzą mi pyszności, ale kilka "gwoździ ...
  2. Na psa urok albo kto kogo wykończy...

  3. Na psa urok albo kto kogo wykończy...

    Mój nawet w akademiku nie był porządnicki :cry: :lol: Ma za to inne niezaprzeczalne zalety, dlatego mimo wszystko go wzięłam i trzymam nadal :lol:
  4. Na psa urok albo kto kogo wykończy...

    Nie było blatów wenge... Nie było tez np. opcji, żeby boki były jasne, modrzewiowe, tak jak fronty... Zawsze byłoby mniej tej pstrokacizny. Nie wiem, kto to projektuje, ale moim zdaniem to bardzo źle, że nie można dobrac identycznych korpusów i blatów, albo korpusów i frontów itd.
    No trudno. Będzię jak będzie. Liczna rodzina to nie problem, bałaganiarstwo męskiej części to problem. Dla mnie byle czystso, to już jest pięknie. Niestety rzadko mam okazję się zachwycać ...
  5. Na psa urok albo kto kogo wykończy...

    Aaa, to o przemalowanie Ci chodziło!!!
    nie chyciłam :oops:

    A drzwi w okleinie PCV się maluje? chiba nie
Strona 13 z 31