dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

langerob25

  1. SALSA-dziennik budowy

    Niestety ,Nie będzie PnB.Wojewoda zaskarżył MPZP i Starostwo zawiesiło postępowanie o PnB.Trzeba było złożyć podanie o WZ.Papiery złożone 15 lipca.Może i 6 miesięcy trzeba czekać:(
  2. SALSA-dziennik budowy

    Czekam na PnB.Papiery złożone 16 czerwca. Dzięki pomocy forumowiczów znalazłem konkretnego i taniego geodetę.Pod koniec sierpnia wznowi granice mojej działki i jeśli będzie już uprawomocnione PnB to wyznaczy też dom.We wrześniu mam nadzieję fundamenty staną. :D
    Dopisuje kolejne wydatki:
    -przeliczenie stropu na monolityczny 400 PLN
    -kolejny gruz 450 PLN
    -zaliczka na deski szalunkowe 500 PLN

    Razem 38628

    Dom podnoszę o metr ponad poziom terenu ...
  3. SALSA-dziennik budowy

    Znowu stoję w miejscu :cry: Miałem jutro zająć się wykonaniem podjazdu i drigi na działce,ale pan geodeta nawalił kolejny raz zresztą.Temu Panu dziękujemy :evil: !!!
  4. SALSA-dziennik budowy

    Dzisiaj dopisuję nowy wydatek,czyli 2300 PLN wydane na tłuczeń i trochę gruzu.Dodatkowo dojdzie koparka i dalszy gruz pod drogę i podjazd na działkę,ale reszta pracy wykonana zostanie we wtorek

    Razem wydano 37278
  5. SALSA-dziennik budowy

    Po długiej nieobecności,spowodowanej przestojem w formalnościach budowlanych,coś wreszcie dopiszę do dziennika.A raczej wstawię.Fotki mojej działki.To coś czerwone to granica działki



Strona 11 z 13