dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

ori_noko

  1. D07- dziennik rzeka Ori_noko

    Ukojnie nerwów nadal w szkółce :( , nowi panowie na stanie. :) Chodzą oglądaj chodniczek poprzedników , kręcą głową. Żal im bo kostka z tego jest nie do odzyskania.
    Nerwowo wychodzę co pół godziny oglądać wyniki działalności naziemnej. Dobrze piasku sporo, ubijany, poziomowany metalowymi prostymi szynami. Każda kostka wbijana młotkiem, panowie klęczą na styropianie , szef stoi nad nimi jak kat nad dobrą duszą trochę marznie bo do roboty nie rusza .
    Panowie ...
  2. D07- dziennik rzeka Ori_noko

    No cóż zbijanie drabki miało być najpóźniej dziś. Widocznie jednak urażona duma nie pozwoli panu Traktorowi dotrzymać słowa . Spróbuję to zrobić w przyszłym tygodniu. Elementy są, gwoździe dokupię i zobaczymy. :)
    Właśnie rozmawiałam z nową ekipą. Ostrożnie i z uśmiechem : proszę mi powiedzieć jak kolejno panowie robią taka ścieżkę? No szefowa to się robi tak: piasek ubijać tak długo aż będzie mocny, potem lekki beton ale suchy w to kostkę wbić, ...
  3. D07- dziennik rzeka Ori_noko

    Jedna z dziwniejszych rzeczy to dobrowolne chodzenie na badania krwi ..brrr. :( Z ponurą wizją igły zbliżającej się do ręki zgłosiłam się do laboratorium. Wracam do domu dumna i blada (tylko jedno zasłabnięcie zamiast pełnej klasycznej utraty przytomności ), a tu niespodzianka. :roll: Panowie robią dalszą część kostki. No więc biorę byka za rogi. Zaczynamy :
    - Wie pan, że na podjazd do garażu który ma prawie 100m poszło około pół tony cementu? A wam na około ...
  4. D07- dziennik rzeka Ori_noko

    A i jeszcze jedno !
    Pan Elektryk zmobilizował się, spędził pół dnia kicając trasą dom- furtka i taaaaaaadaaaaam jest… domofon ! :lol: :lol: :lol: Wprawdzie nie otwiera jeszcze zamka ale dzwoni i można gadać . Jakże przyjemny akcent w tych cementowych bucikach.
    Natomiast pan listkowy dziś się ulitował, spokojnie zaparkował, przemierzył te 60 metrów, zdzwonił do samych drzwi by doręczyć mi paczkę . .. Domofonu nie zauważył…. :D :D :D
  5. D07- dziennik rzeka Ori_noko

    Ten wymarzony ogród kosztuje mnie więcej nerwów niż cały dom ! :( Zaskakujące. Prawda równowaga hormonalna zachwiana więc o irytacje mi o 300% łatwiej. Do tego większość ludzi z którymi pracowałam robili to co umieli, a wtedy przyjemnie i zlecać i patrzeć. :) Natomiast choć czytam i kształcę się pod kątem ogrodniczym to co tknę ten temat to mam niesmak . Wrócę do poprzedniego sposobu , będę kupować sobie roślinki , sadzić je w dołach wypełnionych żyzną ziemia ...
Strona 11 z 54