dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

dziennik Joli i Piotra - TYMEK

  1. Wybudujemy dom. Nasz Dom. Dziennik Joli i Piotra

    A dalej było tak...

    Pewnengo dnia zapomniałem jak zwykle kupic gazete z ogłoszeniami o nieruchomosciach. Przypomniało mi sie dopiero po dwóch dniach :oops: , a wiecie jak szybko sprzedają sie dzisiaj działki, zwłaszcza te fajniejsze. Zajrzałem i znalazłem nowe ogłoszenie. Niezbyt przekonany wykręciłem numer. Pani, bardzo uprzejma zresztą, opowidziała mi co i jak i w którym miejscu i jak mam ochotę to zaprasza na miejsce celem oględzin. Niezbyt przekonany co do lokalizacji ...
  2. Wybudujemy dom. Nasz Dom. Dziennik Joli i Piotra

    Nie mogłem sie ostatnio skupić z pewnych wzgledów... :cry:
    Dlatego nie pisalem...

    Renatka tak chciałem Ci się pochwalic tym co zobaczyłem...
    Co przezyłem...
    Jakie zdjecia zrobiłem...


    Mam nadzieje, że jeszcze Ci to wszystko pokaże...
    Cała nadzieja w Bogu...
    Jesteśmy z Tobą.
    Jesteśmy z Wami.
  3. Wybudujemy dom. Nasz Dom. Dziennik Joli i Piotra

    Cięzko mi ta nauka idzie, ale pokusiłem sie o dział komentarze do dziennika więc zapraszam. Reszta jutro.
  4. Wybudujemy dom. Nasz Dom. Dziennik Joli i Piotra

    Postanowiłem założyc ten dziennik ponieważ przelanie tych i przyszłych doswiadczeń pozwoli mi wpełni zdystansować się do tego wszystkiego, a i to co mnie spotkało może okazać sie komuś przydatne :) Poza tym nieukrywam, że licze też na wasz komentarze i pomoc przy realizacji naszego marzenia :) :)

    W tych cięzkich czasach, kiedy świat i ceny nieruchomości pędzą naprzód podjęlismy decyzje trudna acz przyjemnną o budowie domu. Domu jedynego w swoim rodzaju. Na miarę ...
Strona 13 z 13