dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Taras skończony (no, prawie...)

    Jak się prezentuje?



    Musze jeszcze zrobić opaskę z kostki granitowej po obwodzie.
  2. Taras WPC - montaż część pierwsza

    Montaż nie nastręcza większych trudności. Deski na ogół są proste i trzymają wymiar. Wszystkie wyginają się w łuk (do 1-2 cm na środku), ale można je dociągnąć podczas montażu. Klamry montażowe są dość mocne. Rozstaw legarów to ok. 33cm, wystarczający, żeby deski nie uginały się pod stopami. Straty materiałowe są niewielkie, szacuję, że straciłem 3 deski na ok 90 położonych. Z końcówek planuję jeszcze wykonać donice, więc straty będą jeszcze mniejsze.
    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: kompozytowy, taras, wpc Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Taras WPC - wstęp do montażu

    Legary wypoziomowane, czas przystąpić do montażu desek. Deski mają 220cm długości, 145mm szerokości i 22mm wysokości. Do legarów przykręcane są uchwyty ze stali nierdzewnej, które utrzymują deski oraz zapewniają właściwą dylatację między deskami. Do zamontowania mam oko 800 uchwytów dla około 120 desek. Najważniejsze - śruby są schowane

    ...
  4. Taras WPC

    Jakiś czas temu zapowiedziałem budowę tarasu. Niestety, z przyczyn zupełnie ode mnie niezależnych, prace opóźniły się. Napotkane trudności spowodowały konieczność przeprowadzenia dodatkowych prac, na razie rzeźbię tak już trzeci tydzień. Jeszcze w trakcie budowy nadwyżki betonu trafiały w miejsce docelowego tarasu. Po sześciu latach okazało się, że jedna strona przyszłego tarasu opuściła się na ok 15-18cm w stosunku do planowanego poziomu. Liczyłem się z tym, ale sądziłem, ...
  5. Przed i po, część kolejna

    Poniżej zdjęcia fragmentu ogrodu, dzieli je ok 2 lat:







    ...

    Updated 02-06-2014 at 08:11 by Lopesjus

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 4 z 12