dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

celt

  1. Jak Marta i Blazej dom budowali

    Hm, ciesielka sie opoznia zdeczka. Mamy nadzieje, ze ciesle wejda na poczatku przyszlego tygodnia i ze pogoda bedzie sprzyjala pracy. Szkoda tego opoznienia bo w tym tygodniu ladnie swiecilo sloneczko.
    Jutro jedziemy z arch wnetrz na dzialke polazic po stropie i oblukac pieterko
  2. Jak Marta i Blazej dom budowali

    Za zgoda naszej architekt wnetrz -Joanny Bozackiej - umieszczam zdjecia z wizualizacji.



    Od razu zaznacze, ze przestrzen wydaje sie byc duuzo wieksza na tych zdjeciach 3d niz jest w rzeczywistosci. To przez szeroki kat.
    Miejsce zwane w projekcie wiatrolapem (+hol na 2 planie) Tej funkcji juz nie spelnia. A to z tej przyczyny, ze hol wyszedl bardzo maly wiec stwierdzilismy z zonka, ze powiekszymy go ...
  3. Jak Marta i Blazej dom budowali

    Wczoraj odbylo sie dlugo oczekiwane spotkanie z arch. wnetrz. Obejrzelismy pierwsza koncepcje aranzacji wnetrz na dole czyli obejmujaca: salon, kuchnie, wiatrolap (ktory w zasadzie juz tej funkcji nie pelni any more),hol i schody.
    Nie wiem czy mam obrazki zamieszczac bo w sumie jest to tylko koncepcja i tych koncepcji jest wiecej. Ta akurat jakis obraz daje ale rozni sie znacznie od ostatecznej wersji.
  4. Jak Marta i Blazej dom budowali

    Musze powiedziec, ze jak do tej pory to budowa i wszystkie z nia zwiazane sprawy szly gladko i bez problemow. CHyba do dzisiaj. Dzwonilem wlasnie do gazowni bo we wrzesniu mnie poinformowali, ze w ciagu najblizszych tygodni skontaktuje sie ze mna wykonawca przylacza gaz. celem ustalenia ostatecznego iejsca instalacji skryznki itp. Minely 3 miesiace i cisza. Dzisiaj dodzwonilem sie do gazowni a Pan mnie informuje, ze niedawno dopiero przeslali papiery do projektanta...
    Kurde, niedawno ! A ...
  5. Jak Marta i Blazej dom budowali

    NO scianki na stropie sie buduja. W poniedzialek kolumny na tylach domku i wchodza ciesle :)

    A, mam tez juz prac na dzialce. Ciesze sie bo za 70 zl mam rodzielnie wraz z robocizna za jej postawienie i podlaczenie :)

    Szkoda, ze w komentarzach tak cicho
Strona 10 z 16