dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

maanmy

  1. Dziennik maanmy

    W zwiazku z włamaniem do naszego domu dzisiejszej nocy zamykam temat budowy . Może sie mylę ale nie mam zamiaru instruować potencjalnych złodzieji co i i jak . Pozdrawiam wszystkich uczciwych i życzę powodzenia w budowie
  2. Dziennik maanmy


    dokonaliśmy wyboru drzwi wybór padł na drzwi firmy KOSZ .Jakościowo wygladają najsolidniej , nic się w nich nie tlucze przy zamykaniu . Własciwie pierwotnie miały byc z DRE i dobrze ze dalismy sobie na wstrzymanie 8 szt zamówione teraz czekamy :D
    niestety nie koloru dąb jaki zamówiliśmy , więc wklejam w innym :(
  3. Dziennik maanmy

    witam i zrobił sie marzec , zaległości okropnie dużo się narobiło .Jeszcze jak na złość padł dysk ,a z nim wszystkie zdjęcia z budowy . LUDKOWIE RÓBCIE KOPIE TEGO CO WAŻNE BO NIE ZNACIE DNIA ANI GODZINY
    właściwie wszystkie przyłącza już są , powolutku myślę o finiszu , a czas pokaże co trzeba bedzie poprawić :o
    przygotowania do tynków , muszę przyznać że jest to jedna z lepiej wykonanych rzeczy w domu , choć tu ...
  4. Dziennik maanmy


    strona północna , zwrócie uwage na dachówki koło komina i okna dachowego , poza tym uszczelnienia kominków wentylacyjnych znalazłem w ilosci szt 3 w okolicznej trawie , to s........y nie chciało im sie załozyc

    pan instalator ukladał styropian oczywiscie nie obyło sie bez nerwówki tzn układał bez zakładu tylko tak jak arkusz na arkusz , zapytałem ...
  5. Dziennik maanmy

    Dalej jestem w :evil: :evil: :evil: :evil: ny na maxa , rozmawiałem z patałachami od dachu , choć krew sie gotowała byłem spokojny w rozmowie z góralem (szarpanina słowna mogła by tylko zaszkodzić ), obiecał że błedy poprawią , pozyjemy zobaczymy . oczywiści wszystko zwalił na swoich ludzi , wkleje fotki tego z :evil: :evil: :evil: :evil: go dachu .
Strona 1 z 8