dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dom w którym nie będę mieszkał

  1. Dom, w którym nie będę mieszkał...

    Dach ciąg dalszy. Wszystko się wyklarowało. Całą konstrukcję będę wycinał sam z zamówionego drewna. Przyda mi się do tego pilarka ciesielska z dodatkowym wyposażeniem - urządzenie do zaciosów. Urządzenie jest droższe niż wycięcie jednej więżby na wielkiej maszynie ciesielskiej, ale takiej nie ma w okolicach. Jeszcze niedawno była ale pojechała na północ kraju. Poza tym pilarka może się jeszcze wiele razy przydać.
    ...
  2. Dom, w którym nie będę mieszkał...

    Od kilku dni myślę głównie o dachu. Wymyśliłem sobie ze dwa lata temu, że zlecę zaprojektowanie dachu w specjalistycznym programie ciesielskim, następnie zamówię drewno konstrukcyjne KVH i oddam do centrum obróbczego z maszyną CNC. A najlepiej w jednej zajmującej się tym wszystkim firmie. I jakie było moje zdziwienie gdy jakiś miesiąc temu znalazłem taką firmę w Warszawie. Zdziwiony byłem dlatego, że wcześniej żyłem w przekonaniu że bardzo ciężko będzie mi znaleźć ...
  3. Dom, w którym nie będę mieszkał...

  4. Dom, w którym nie będę mieszkał...

    Cytat Napisał Jezier
    Okna w ścianach. Ich powierzchnia to 43 m2. Montuję okna Jezierski Exclusive. 7-komorowy 90-milimetrowy profil Schüco. Szyby dwukomorowe U=0,6 z ciepłą ramką SwisSpacer. 4 fixy szklone w ościeżnicy. 5 balkonowych dwuskrzydłowych - 4 na parterze i 2 na piętrze i jedno okno dwuskrzydłowe otwierane w kuchni.
    A oto ich parametry