dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

mieczotronix

  1. Kk+ak

    10 września
    No wylali. Brawo. Nic się nie zawaliło, ani nie ugięło. Po prostu cudnie.
    Wrzuciłem trochę nowych zdjęć z budowy. Widać już kawał domu na nich.
  2. Kk+ak

    10 września
    Dopiero dziś mają wylać ten strop! Matko! Ile to trwało!!! Układanie 100 m2 belek i pustaczków, zaszalowanie 3 podciągów i wieńca + wymurowanie 4 kominów po 3 metry wysokości zajęło moim mistrzom 8 dni. Za 3 godziny jadę na działkę obserwować lanie.
  3. Kk+ak

    2 września 2003

    Ale dziś szaro i buro za oknem! Niespodziewany koniec lata. Te dwa miesiące przeleciały o tak: pstryk! i już po nich. Na dodatek ostatnio nic się nie paliło i pewnie dlatego zapomniałem o dziennikarskich powinnościach.
    22 sierpnia zapłaciłem grzecznie wszystkie zaległe rachunki za materiały budowlane i udałem się na tydzień nad morze w celach regeneracyjnych. Po drodze odwiedziliśmy producenta prefabrykowanej więźby w Pułtusku (firma Hatek), ...
  4. Kk+ak

    18 sierpnia 2003
    Ja już ze skóry wyłażę, a oni tak strasznie się grzebią. Przez te 2 i pół tygodnia wymurowali ścianki z bloczków komórkowych, pod domem 3 warstwowe, pod garażem 1-no, pomalowali je tym czymś czarnym śmierdzącym, zasypali piaskiem (piach - 3500 pln), ułożyli kanalizację (mat + rob 1000 pln) i zalali betonem (2300 pln). W międzyczasie musiałem zapłacić pierwszy haracz w majestacie prawa mafii wodociągowej za nową studzienkę, choć chciałem mieć licznik ...
  5. Kk+ak

    1 sierpnia 2003
    Wujek „dobra rada”
    Ponieważ do tej pory tak strasznie się napinałem i tak bardzo się starałem wszystkie materiały zorganizować na czas, wytracając pieniądze na komórki i wyskakując na budowę w najgorszy upał po to tylko żeby potem te wyrwane z gardzieli skłądów materiały czezły na placu w oczekiwaniu na nieuchwytną ekpię, teraz postanowiłem że sobie odpuszczę. Nie zamówię styropianu, bo znowu okaże się że na działce nikogo nie ...
Strona 4 z 6