dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

SPO_WRO

  1. Dziennik budowy z okolic Oławy (woj.dolnośląskie)

    Upppsssss trochę się zapuściłem w pisaniu tego dziennika, długo bym musiał wyjaśniać powody, ale nie chcę się tłumaczyć .... najważniejsze że na budowie postepy. Ostatni wpis był ponad 2 m-ce temu i zakończyłem go na etapie dostaw więźby, kończenia budowy kominów.

    Wszystko udało się załatwić.


    Oto kilka fotek dokumentujących postepy prac.






    To ...
  2. Dziennik budowy z okolic Oławy (woj.dolnośląskie)

    W ostatnim tygodniach na budowie wiele się zmieniło. W końcu znalazłem czas i motywację, aby nadrobić zaległości w moim dzienniku.

    1) Stropy skończone. Trochę to trwało, bo oczekiwaliśmy na dostawę pustaków stropowych i belek około 2 tygodni, ale później wszystko przebiegło sprawnie.
    A tak z grubsza wyglądały etapy budowy stropu:



    ...
  3. Dziennik budowy z okolic Oławy (woj.dolnośląskie)

    W ostatnim tygodniu na budowie niewiele się działo. Skupiliśmy się raczej na pozyskiwaniu materiałów i dostawcach.


    1) Ula spotkała się z projektantką wnętrz. Mamy od niej już wstępną wycenę z zakresem prac. Jutro będzie mieć spotkanie z drugą projektantką a w piątek z kolejną.

    2) Czekamy na dostawę zamówionych kominów (IBF) i stropów (Terriva Nova z Betardu) do piątku powinny być na budowie. Od poniedziałku ponownie wchodzi nasza ekipa i zaczynamy kolejny ...
  4. Dziennik budowy z okolic Oławy (woj.dolnośląskie)

    W ostatnim tygodniu na budowie:
    1) ekipa dokończyła murowanie ścian parteru. Założono nadproża i kształtki.
    Poniżej fotki:

    WIDOK OD FRONTU



    WIDOK OD ZACHODU




    WIDOK OD WSCHODU

    ...
  5. Dziennik budowy z okolic Oławy (woj.dolnośląskie)

    Ostatnio na budowie trochę się wydarzyło tylko, że nie miałem czasu tego opisywać. Urlop ... te sprawy :) , ale już nadrabiam zaległości.

    1) Zgodnie z planem mojej ekipie udało się wylać "płytę z chudziaka". W sumie poszło 18,5 mb. Płyta "schła" jakieś 2 tygodnie intensywnie polewana przez nas albo przez ulewne deszcze.

    2) Udało mi się załatwić wreszcie ostatnią brakującą partię YTONGA 36,5 cm. Można powiedzieć, że rzutem na taśmę, bo dosłownie ...
Strona 1 z 3