dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Grudosia

  1. PROTON II Gosi i Grudosa

    REAKTYWACJA DZIENNIKA

    przyszła jesień...
    a jak wiadomo... dłuższe wieczory się zrobiły :D
  2. PROTON II Gosi i Grudosa

    No i stało się... mamy 2008 i dlatego postanowiłam zacząć dziennik budowy tak żeby łatwo było zachowac chronologie zdarzeń.

    Teraz nawiązując do zajęć zawodowych opiszę STAN FAKTYCZNY, więc:
    1. mamy fajoską działczke
    2. mamy POZWOLENIE NA BUDOWE (wydane 14.12.2007 r - taki urodzinowy od Powiatu względem Grudoska prezent)
    3. zakupiliśmy:bloczki betonowe, materiał na ściany, nadproża i więźbę
    4. wybraliśmy KierBuda
    :D

    ponieważ ...
  3. Proton II - Gosi i Grudosa - w Piotroniowicach

    18 września 2007

    Długo mnie nie było....
    W skruncie opiszę stan obecny

    1. Całkowicie i ostatcznie wyprowadzeni z metropolii Dolnego Śląska
    2. Kaska na plaowaną inwestycje na koncie - Grudos kazał do siebie na to konto mówić "Pan Bogaty Admin"
    3. Pioronowice nadal leżą i kwiczą (znaczy się warunki na prąd dotychczas nie wydano)
    4. W związku z pkt.3 kupujemy działke w Radeczu (11,55 ar) - śliczna z mediami przy granicy ...
  4. Proton II - Gosi i Grudosa - w Piotroniowicach

    A teraz z nieco innej beczki - fundusze na budowę będą lada moment - w najblizszy wtorek 24.07 mieszkanko zostanie sprzedane, gotówka ekspresem na konto, a my do 31.07 musimy się przeprowadzić - czyli zostało 10 dni... :(
    Dzisiaj wziełam się za pakowanie rzeczy na codzień nie używanych - na pierwszy ogień poszły książki i czasopisma. Wyszło mi 10 kartoników - a gdzie reszta?? Zaczynam się lekko stresować (w przeciwieństwie do mojego wiecznie odstresowanego męża :wink: ...
  5. Proton II - Gosi i Grudosa - w Piotroniowicach

    czekanie czekanie czekanie - człowiek kwitnie z bezczynności - a można byłoby już podziałać
Strona 1 z 2