dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

aniahubi

  1. Z28 GL2 Ani i Huberta

    Na początek więcej zdjęć moich ścieżek :wink:
    przed domem:


    i z boku - taras


    Od jakiegoś czasu mamy parapety wew. ale strasznie ciężko zrobić im ładne zdjęcie, tak żeby było widać kolor. Ale uwierzcie - mam parapety :roll:
    ...
  2. Z28 GL2 Ani i Huberta

    Firma od okien była na oględzinach i nie jest dobrze. Okleina jest wypalona na szerokości ponad 10 cm. Podobno nawet po pożarze okna od nich wyglądają lepiej. Po prostu musieli przyłożyc palnik do okna i nawet tego nie zauważyć.
    Najlepszym rozwiązaniem jest ... wymontowanie okna i wymienienie dolnej ramy :evil: Czekam jeszcze na ostateczną wycenę ile to będzie kosztowało. Na razie poinformowałam szefa cieśli, że czekam na wycenę i dam mu znać - na szczęście poczuwa się ...
  3. Z28 GL2 Ani i Huberta

    Tak jak obiecałam, czas na sprawozdanie z ostatnich tygodni:
    Regipsy się kończą, zostało właściwie tylko szlifowanie. Tak wygląda zabudowa pod schodami:

    A skoro już przy schodach jesteśmy - montaż od 8 lipca, będą jesionowe z białymi podstopnicami i jakimiś bardzo prostymi (zapewne okrągłymi) tralkami.

    A tu mamy klinkier, płytki podłogowe na cały ...
  4. Z28 GL2 Ani i Huberta

    Miałam właśnie zdać wam relację z tego, co się dzieje na budowie - a jest tego sporo, ale zadzwonili...że mam jechać na budowę - ustalić oświetlenie zewnętrzne :roll: Więc jadę, postaram się wkrótce uzupełnić dziennik - może jutro się uda....
  5. Z28 GL2 Ani i Huberta

    W ferworze przygotowań do Wielkanocy małe podsumowanie ostatnich wydarzeń:
    - ścianka do spiżarki, gdzie będzie lodówka już wywalona
    - mamy nowych elektryków, jak było do przewidzenia jest trochę błędów w instalacji - co się da naprawimy
    - ocieplenie poddasza właściwie skończone - zostało tylko szlifowanie. Po osadzeniu gniazdek i włączników będzie gruntowanie i malowanie
    - skoro przy malowaniu jesteśmy - kolory częściowo wybrane
    - ekipa ...
Strona 11 z 27