dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

aniahubi

  1. Z28 GL2 Ani i Huberta

    Uprzejmie donoszę, że hydraulik zakończył działalność, wróci jak będą zrobione tynki.
    Garaż od środka też jest ocieplony - czeka na tynk.
    Elektrycy walczą, obijają się jak nie wiem - górę już skończyli, teraz demolują parter :D
    Czują oddech tynkarzy na plecach :D Wczoraj przyjechali, zajęli pół garażu swoimi klamotami - w tym mikrofalówką :roll: , dziś okleili okna, zaczęli szykować narożniki. Jutro mają skończyć przygotowania i od piątku ...
  2. Z28 GL2 Ani i Huberta

    Zgodnie z obietnicą, dziś fotorelacja:
    noc z poniedziałku na wtorek była mroźna - oto efekty:




    Wentylacja już rozprowadzona - zdjęcia po pierwszym dniu: ...
  3. Z28 GL2 Ani i Huberta

    Dziś będzie dlugo i bez obrazków - tylko dla wytrwalych :D

    Dzisiaj było tłoczno. Od poniedziałku działają hydraulicy - na razie rozprowadzają tylko wodę i kanalizację, podłogówkę rozłożą po tynkach.
    Panowie od rekuperatora zaczęli rozkladać swoje kosmicznie wyglądające rury.
    Przyjechał tynkarz, bo jutro zacznie ocieplać garaż od środka i chciał zobaczyć ile materiału potrzebuje.
    Elektryków od poniedziałku nie ma :evil: Podobno jutro ...
  4. Z28 GL2 Ani i Huberta

    Elektrycy walczą :D
    Tak im pozaznaczaliśmy większość lamp, włączników i gniazdek. Niestety z braku czasu część musiałam im wskazać jak przyjechali - mam nadzieję, że będzie równo :roll:


    skrzyżowanie z odkurzaczem centralnym - najpierw położyli peszle na rurach, ale wtedy by mi się to w wylewce nie zmieściło :evil:
    ...
  5. Z28 GL2 Ani i Huberta

    Skoro obiecałam - oto nasze zakupy :D


    W poniedziałek zakopaliśmy kolektory do pompy ciepła:


    Teraz dookoła domu mamy klepisko


    A to fragment ...
Strona 17 z 27