dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

aniahubi

  1. Z28 GL2 Ani i Huberta

    Śnieg stopniał to jakoś zebrałam się w końcu do uzupełnienia dziennika :D

    Na pierwszy rzut - kuchnia - właściwie skończona. Pozostaje powieszenie plafonu, zamontowanie gniazdek przy płycie (ale to niedługo, bo sprzęt już zamówiony) i zasilikonowanie połączenia między blatem a ścianką - przy płycie właśnie.


    Nad piekarnikiem pojawiły się ...
  2. Z28 GL2 Ani i Huberta

    Jako, że pojawiają się cały czas osoby zainteresowane naszą kozą, oto zdjęcie bohaterki z profilu (przy okazji kawałek lampy się załapał) :wink:



    I jeszcze domek w zimowej aurze - mam nadzieję, że już niedługo :roll:



    ...
  3. Z28 GL2 Ani i Huberta

    Nastał nowy rok, więc naszło mnie na podsumowanie :roll:
    Dużo się w ubiegłym roku działo...cały styczeń czekaliśmy aż mrozy ustąpią żebyśmy mogli wylewki zrobić. I w lutym się udało :D A potem znów ruszyliśmy ostro z kopyta i w lipcu się przeprowadziliśmy. Hurra :D Było jeszcze trochę braków, niektóre są do tej pory. Ale ogólnie rzecz biorąc dom nam się udał (co za skromność) :wink: Większość rzeczy zrobilibyśmy tak samo:
    - gres na całym parterze: ...
  4. Z28 GL2 Ani i Huberta

    Stół dziś przyjechał, kolejne lampy powieszone :D
    Choinka przystrojona, w kuchni kołomyja, a stolarz jeszcze walczy z meblami w lazience :roll:
    Święta tuż, tuż :D

    Dziękuję wszystkim za życzenia, a tym do których nie udało mi się dotrzeć zostawiam tu:
  5. Z28 GL2 Ani i Huberta

    W pierwszym wpisie na tej stronie pisałam o sprawie sądowej. Już wygraliśmy apelację, wyrok jest prawomocny. Dobra wiadomość przed Świętami - dwa lata czekaliśmy na to rozstrzygnięcie.

    A narożnik wybraliśmy zielony :D Czas oczekiwania: 10 tygodni :roll:
Strona 3 z 27