dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Vafel

  1. Ma?ego domku podkrakowskie budowanie

    Szybki update...

    Kable wszystkie pociągnięte (oprócz tych, o których zapomniałem). Nawet w końcu się zdecydowałem i pociągnąłem sobie kable głośnikowe w cztery kąty salonu - może kiedyś będzie jakiś Dolby Surround :-)

    Zaraz po kablach pojawili się tynkarze. Przez pierwszy dzień gruntowali ściany, zaklejali okna i obrabiali narożniki (takimi metalowymi narożami). Drugiego dnia włączyli agregat i... wywaliło korki. Walczyliśmy cały dzień. ...
  2. Ma?ego domku podkrakowskie budowanie

    Powoli do przodu....

    W piątek pojawiła się wesoła ekipa instalatorów i zabrali się za wod-kan (etap przed tynkami). Efekty ich pracy można podziwiać poniżej:

    Kotłownia - widok ogólny


    Kotłownia - od lewej: podejście pod zlew gospodarczy i zasobnik CWU.


    Kuchnia - podejścia do zlewu i zmywarki ...
  3. Ma?ego domku podkrakowskie budowanie

    No to czas na wizualizację kuchni. Robiona w programie z IKEI. Na kolorki na razie nie ma co patrzeć, bo raczej tak to nie będzie wyglądać. Chodzi mi raczej o ustawienie poszczególnych elementów. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie i uwagi :-)





    ...
  4. Małego domku podkrakowskie budowanie

    Czyba wybraliśmy już rozstaw mebli w kuchni.

    Ma być coś w tym stylu:


    Na czerwono i niebiesko zaznaczyłem drzwi przesuwne mające dać nam dostęp do wnętrza spiżarki. Na szaro zaznaczone są półki w spiżarce. W centralnej części spiżarki będzie trochę miejsca, żeby można było wejść do środka i sięgnąć do półek w rogu.
    Spiżarka ma wymiary 90x200 cm.

    Co ...
  5. Ma?ego domku podkrakowskie budowanie

    Wczoraj zamontowali mi okienka. Avante, pełen wypas, kolor jednostronny - orzech. Bardzo ładne :-)

    Na razie niewielka zajawka zdjęciowa. Więcej zdjęć, mam nadzieję, pojawi się wkrótce.





Strona 11 z 20