dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Lesheck

  1. MILA w okolicach Poznania

    Tak się zabierałem do podsumowania, że udało się nam ostatecznie zakończyć wykończeniówkę. Podłoga wycyklinowana, zaszpachlowana, wypolerowana i zaolejowana. Trochę nas zdziwił ostateczny efekt gdyż po nałożeniu oleju deski wyraźnie pociemniały. Teraz trochę listwy nie pasują, gdyż kupowane były do surowych desek, ale efekt ogólnie ciekawy, podoba nam się bardzo :P :P :P



  2. MILA w okolicach Poznania

    Spektakularnych zmian już raczej nie będzie...

    Zastanawialiśmy się co zrobić z tarasem - nie chcieliśmy płytek gdyż wszyscy straszą, że pękają, odpadają. Niestety, trochę już z lenistwa, trochę ze zniecierpliwienia, a trochę z faktu, ze nasz wykonawca miał wolną chwilę, postanowiliśmy wylać beton i teraz nie ma już chyba wyboru - będą płytki.



    ...
  3. MILA w okolicach Poznania

    Dostałem Świadectwo Charakterystyki Energetycznej (tak to się oficjalnie nazywa). Jeśli miałem wcześniej jakieś złudzenia, że ten papier jest coś wart (z merytorycznego punktu widzenia), to pierwsze spojrzenie pozbawiło mnie tych złudzeń.

    CE to kolejny papier, który pozwala zarobić na biednym inwestorze. Ciekawych rzeczy można się dowiedzieć o swoim domu :lol: :lol: :lol:
  4. MILA w okolicach Poznania

    Dzisiaj bardziej optymistyczne wiadomości:

    Salon mebli sosnowych zrehabilitował się. Przywieźli nam łóżko w środę i ramach przeprosin transport i montaż był gratis. Od razu inaczej patrzy się na taką firmę. Łóżko ładnie pasuje do pozostałych mebli a ja po raz pierwszy w życiu mogę się porządnie wyspać - już nie na składanej namiastce posłania;) Bardzo fajny wygodny materac w rozmiarze 180/200 Hilding 4011

    Od dzisiaj mamy prawie wszystkie drzwi ...
  5. MILA w okolicach Poznania

    I'm back:)) Mam już dostęp do świata. Całe szczęście nie musiałem się cofnąć do epoki kamienia łupanego i korzystać z netu z prędkością GPRS:) Plus ma u nas zasięg i można korzystać w miarę komfortowo z internetu :D :D :D

    Czas najwyższy zabrać się za teren wokół domu: postanowiliśmy, że od strony lasku zrobimy sobie żywopłot. Trochę będzie trzeba poczekać aż wyrośnie ale nam to nie przeszkadza:)


    ...
Strona 1 z 26