dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Lesheck

  1. MILA w okolicach Poznania

    Gotowa łazienka numer 1:



    łazienka numer 2





    gabinet:



    sypialnia:


    ...
  2. MILA w okolicach Poznania

    Zbieram papierki i muszę stwierdzić, że są to dosyć drogie papierki. Mam już odbiór kominiarski (280zł) oraz inwentaryzację od geodetki (370zł). Brakuje mi jeszcze certyfikatu. Chciałem skorzystać z oferty przedstawionej na forum (za 300zł) ale niestety ktoś mnie najwyraźniej ignoruje: dzwoniłem, pytałem, Pan od CE obiecał, że się odezwie sam a tu mijają już dwa tygodnie i cisza:(

    Jutro odpalenie kotła i będziemy mieli ciepłą wodę:))))))))

    ...
  3. MILA w okolicach Poznania

    Jeszcze tylko dwa słowa o instalacjach:

    W czwartek 'Bartosz' upomniał się o jakiś tajemny kod autoryzacyjny, którego oczywiście nie miałem. W związku z tym sterownik zablokował mi wentylację. Okazało się, że jest to jakiś nowy (w San-Gazie o tym nie wiedzieli) sposób na motywowanie ociągających się z zapłatą klientów do uregulowania płatności. Ja oczywiście za wszystko dawno grzecznie zapłaciłem...a kod dostałem w piątek. W międzyczasie musiały wystarczyć ...
  4. MILA w okolicach Poznania

    Plany były takie aby wykorzystać weekend na przeprowadzkę. Większość naszych rzeczy znajduje się w nowym domu i moglibyśmy już nocować. Zdecydowaliśmy się jednak pomieszkać jeszcze parę dni na starych śmieciach, a głównym argumentem była ciepła woda, która pojawi się w domu dopiero we wtorek (łup, łup w drewno;)

    Dom jest już wykończony w środku.

    - obrobienie okien
    - ocieplenie domu
    - montaż parapetów
    - gładzie
    ...
  5. MILA w okolicach Poznania

    Działo się dzisiaj sporo. Na dzień dobry od instalatora usłyszałem: "ależ pan dzisiaj narozrabiał" (faktycznie 4 ekipy potykały się o siebie)

    Są jednak rezultaty:

    1. Meble w kuchni zmontowane





    2. Deski już prawie wszędzie ułożone:

    ...
Strona 2 z 26