dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

braza

  1. Lekko pokr?cona droga do Uroczyska

    Kolejny dzień tym razem pracowity, w Uroczysku! Pobudka o 6-ej - o zgrozo :-? Latorośl rodzoną do szkoły wygoniłam, psy po lesie pobiegały, poranna kawa i wizyta na Forum, która to wizyta strasznie, nie wiedzieć czemu, zdziwiła Agduś :roll: :wink:
    Dzionek ładny, żal było w domu siedzieć, tak więc w asyście i pod ochroną dwóch psich potworów poszłam do lasu (koci potwór spał twardym bykiem najedzony po koniuszki uszu). I qurczę znalazłam grzyby!!!! Sporo grzybów!!! ...
  2. Lekko pokręcona droga do Uroczyska

    Dzisiaj nie robiłam nic, poza wydaniem mnóstwa szmalu w mieście o 9 km ode mnie i zrobieniu kilku zdjęć - obraz po bitwie z pigwowcem!

    Tak jest teraz - ślicznie, widno i czyściutko. Krzaczkowi w krótkiej fryzurce do twarzy i światła w salonie mi nie zabiera
    :D


    ...
  3. Lekko pokręcona droga do Uroczyska

    A i owszem, twórczo się zrealizowałam!
    Ale od początku:
    Maylandzia zwróciła uwagę, że nie ma pojęcia jak wygląda układ
    domu ... no faktycznie! O tym szczególe zapomniałam bo ... ja przecież ten układ bardzo dobrze znam :wink:
    Nadrabiam niedopatrzenie - z wiatrołapu wchodzi się do kuchni (wiatrołap nie zasługuje jeszcze na upublicznienie, straszliwy w nim bałagan).
    Z drzwi widac od razu korytarz:
    ...
  4. Lekko pokręcona droga do Uroczyska

    Naharowałam się dzisiaj znowu! Posadziłam krokusy i szafirki, wypieliłam chwasty i inne pokrzywy wokół pigwowca a tego ostatniego ostrzygłam na krótko. Rozrasta się w tempie oszałamiającym, ale to jeszcze nie powód do "podcinania mu skrzydeł", zasłania mi jednak i tak małe okno w salonie a i bez tego jest ciemno. Myślę o jakimś innym, przyjemnym miejscu dla niego, żeby ten konflikt interesów zażegnać.

    Przyszły szablony! Jutro będę się realizować twórczo :D
  5. Lekko pokręcona droga do Uroczyska

    W czasie wczorajszej wizyty mojego Taty padło kilka dobrych rad w sprawach ogrodowych - ja, totalna noga, Tata i Laska - spece nad specami. Ponieważ wczoraj cały dzień się leniłam dzisiaj, przy niedzieli postanowiłam nadrobić straty, korzystając na gorąco z rad speców. Efekt jest taki

    Róże były zarośnięte na maksa!!! W ogrodzie praktycznie nic nie robiłam przez cały ten czas, ważniejszy dla mnie był dom. Pogoda jednak sprzyja pracom na zewnątrz, postanowiłąm ...
Strona 11 z 33