dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

braza

  1. Lekko pokręcona droga do Uroczyska

    Zero zrozumienia dla wątłości mojej :( Zero tolerancji dla braku oznak bycia homo sapiens :( Maltretują mnie psychicznie ... a ja ledwo oddech łapię .... :(

    Dobra, no to jadziem:

    - kredyt dostaliśmy (co powyżej), pozostało oczekiwanie na wypowiedź pewnej przemiłej Agencji od Ziemi, że owa Agencja wcale nie ma ochoty na te 20 arów (+ 2 ha dzierżawionych łąk) i można zasiadać do aktu wielkiego notarialnym zwanym!!! Pewien rejent (Milczkiem, dla niepoznaki ...
  2. Lekko pokręcona droga do Uroczyska

    No patrzcie Państwo, co za szczęśliwy traf - druga strona dziennika zaczyna się takim postem :D

    Zabrzmi to może trochę patetycznie, ale ... podpisując akt pomyślałam o Komturze - mi się udało - Jemu też musi!!

    Zdjęcia z marca!! I chociaż pogoda nie nastrajała optymistycznie, szaro, buro i zimno to od razu wiedzieliśmy, że to miejsce musi być nasze!!!

    O ten kawałek ziemi trwał bój zaciekły:

    ...
  3. Lekko pokręcona droga do Uroczyska

    Zaczynam się pakować :D :D


    (i zmieniam tytuł dziennika na bardziej adekwatny :wink: )
  4. Lekko pokręcona droga do Uroczyska

    Pochwaliłam się cichutko w komentarzach, ale tak sobie pomyślałam, że ponownie przyszła pora na ratowanie pozycji dziennika w rankingu – spadł na dno czeluści – hańba !!! Szczęśliwym zrządzeniem losu wpis ratujący będzie w tonacji umiarkowanie radosnej – dostaliśmy kredyt!!
    Długo i namiętnie przyglądałam się sobie dzisiaj w lustrze, bo za cholerę nie wierzyłam, że ta pomarszczona gęba to moje własne odbicie! Z 10 lat życia i młodego wyglądu zabrał ...
  5. Lekko pokręcona droga do Uroczyska

Strona 21 z 33