dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Alicjanka

  1. Dziennik Alicjanki

    O mieszkaniu już nie wspomnę
    tylko nas jest ono godne
    nikt o kupno nie zapyta
    rzeczywiście - z rynkiem bida!

    Jeśli nawet ktoś przypadkiem
    się zapyta w celu tym
    nosem kręci co z zadatkiem
    - cena nie pasuje im!

    Brodzik w stópki kupców gryzie
    lepsza wanna była by tu
    okna stare - dla mnie dobre
    kupiec nie chce bo nie modne

    Plastikowe mu się marzą
    dąb na podłodze w korytarzu ...
  2. Dziennik Alicjanki

    WRZESIEŃ (przyszła pora na prawdziwą sztukę :wink:)

    Nowy styl na forum krąży
    wypowiedzi rymem spiętej
    pozwólcie mi moi dobrzy
    popróbować mowy giętkiej

    Budującym i poetom
    dedykuję wątek ten
    narzekanie me upiększę
    Nobla wartym rymem mem

    Chciałby se człowiek pomarzyć
    że weźmie malarzy
    bezrobocie niby kwitnie
    a tu z człekiem pracy bidnie

    Inwestor miast zarabiać ...
  3. Dziennik Alicjanki

    W ostatnią sobotę były urodziny Marka. Po całej robocie w ciągu dnia (MALOWANIE!!!!!!) usiedliśmy sobie wieczorem przed kominkiem. Drwa płonęły, cisza wokół i tak sobie siedzieliśmy, siedzieliśmy, siedzieliśmy... Oczywiście szklaneczka z odpowiednią urodzinową zawartością miała swoje znaczenie w dopieszczaniu duszy inwestora...
    Gdy już spaliliśmy wszystko co się dało i ogień wygasł, z dużą niechęcią zdecydowaliśmy się ruszyć z miejsca. Pojechaliśmy więc ...
  4. Dziennik Alicjanki

    W jeden dzień złożył dokumenty na przyłącza wodne i kanalizacyjne, przypilnował wykonania instalacji gazowej, załatwił wykonanie podłączenia tymczasowego wody, obgadał kotłownię itp, itd. A ja, jak Pan Bóg przykazał, siedziałam sobie w pracy i odbierałam tylko telefony z informacjami co zrobił następnego i przytakiwałam "to świetnie, kochanie, super, ekstra" itp. Tak więc tym jednym dniem przybliżył nas Marek do przeprowadzki znacznie.

    Ale żeby ...
  5. Dziennik Alicjanki

    Kontakty i włączniki są niemieckie, beżowe, proste, płaskie i tak trzymać. Na złote, lub platynowe mnie nie stać, te beżowe mój finansista zaakceptował, zależy mi żeby nie były zbyt wystające i zbyt duże, ale o tym przekonam się po montażu. Za całość robocizny w środku domu elektryk chce 1200zł.


    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: Alicjanka dnia 2002-09-20 17:26 ]</font>
Strona 12 z 23