dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

gregorus

  1. Dziennik Gregorus-a....

    08.04.2002
    Hej!
    No koniec narzekań na fachowców... Dziś zalewają mi wieniec i szlus.. koniec murarki tej wiosny. Wiecie, zdziwiłem się, jak w piątek zajeżdżam po 19 na budowę, a tam ekipa sprząta po sobie plas budowy... (naprawdę zrobili to czysto :smile: )... Zresztą ogólnie po ich robocie zawsze było uporządkowane (żadnych butelek po piwie, bądź porozrzucanych cegieł). Nawet jak pytałem się szefa co z wieńcem (imprezką) - okazało się, że kompletnie nic ...
  2. Dziennik Gregorus-a....

    08.04.2002
    Hej!
    No koniec narzekań na fachowców... Dziś zalewają mi wieniec i szlus.. koniec murarki tej wiosny. Wiecie, zdziwiłem się, jak w piątek zajeżdżam po 19 na budowę, a tam ekipa sprząta po sobie plas budowy... (naprawdę zrobili to czysto :smile: )... Zresztą ogólnie po ich robocie zawsze było uporządkowane (żadnych butelek po piwie, bądź porozrzucanych cegieł). Nawet jak pytałem się szefa co z wieńcem (imprezką) - okazało się, że kompletnie nic ...
  3. Dziennik Gregorus-a....

    03.04.2002
    Hej!
    Ciekawy jestem, czy wy również macie wrażenie jakby każdy budowlaniec próbował was 'ciulać' (dla niewtajemniczonych wyjaśniam - oszukiwać :smile: ......
    Wracając do tych płąskowników - to nasz cieśla ma ciekawy patent - zamiast zalewać śruby w wieniec na belki stropowe - on zamierza zalać płaskownik z przyspawanymi wąsami - jest to o wiele tańsze - tylko ciekawe jak się sprawuje w praktyce.
    Teraz przyjemniejsze rzeczy: dziś chyba ...
  4. Dziennik Gregorus-a....

    03.04.2002
    Hej!
    Ciekawy jestem, czy wy również macie wrażenie jakby każdy budowlaniec próbował was 'ciulać' (dla niewtajemniczonych wyjaśniam - oszukiwać :smile: ......
    Wracając do tych płąskowników - to nasz cieśla ma ciekawy patent - zamiast zalewać śruby w wieniec na belki stropowe - on zamierza zalać płaskownik z przyspawanymi wąsami - jest to o wiele tańsze - tylko ciekawe jak się sprawuje w praktyce.
    Teraz przyjemniejsze rzeczy: dziś chyba ...
  5. Dziennik Gregorus-a....

    Hej!
    Na razie tylko odp. dla Radka...
    Musisz wiedzieć o kilku sprawach:
    - to miało być 17m3 DREWNA (moja pomyłka :sad: ....)
    - cena mojego drewna jest z impregnacją,transportem brutto (razem z rachunkiem). Naprawdę pojeździłem troszke po tartakach i jest to najmniejsza cena w mojej okolicy
    - chciałem sprowadzić drewno z lasu, ale wyszłoby trochę taniej (dolicz przytarcie, transport, możliwość ścięcia niezaładnego drewna), a po drugie potrzebowałem ...
Strona 3 z 7