dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

ullerowa

  1. Wykańczamy czyli jak biec do końca, a potem...

    I juz po wszystkim 8)
    Dziwna sprawa zeby dostac kasę to my najpierw musimy zapłacić a potem jeszcze cały ten kredyt spłacac :roll:
    I jeszcze jedna wazna decyzja zapadła 8)

    Jakby ktoś zapomniał to cały czas szukamy glazurnika, kogoś do wylewek, parkieciarza i stolarza :D
  2. Wykańczamy czyli jak biec do końca, a potem...

    Dzisiaj znowu świeci słońce :lol:
    A my malutki krok do przodu :roll: Chyba znaleźlismy ekipę od tynków :lol: , jeszcze tylko glazurnik i ktoś do zrobienia podbitek oraz podłóg i schodów, no i bedzie prawie wszystko 8)

    Humor Inwestora uległ znacznej poprawie - jeden kosz i komin po lekkim tuningu 8), został jeszcze jeden komin i 3 kosze :-?

    A dzisiaj wazny dzień, idziemy do banku podpisac umowę :wink: (mam nadzieję że wszystko bedzie jak w reklamie ...
  3. Wykańczamy czyli jak biec do końca, a potem...

    Dzisiaj Inwestor juz taki uśmiechniety nie śmigał po dachu :-?

    Sielanka sie skończyła a wróciła szara rzeczywistość.
    Niestety nasi wykonawcy nie popisali się (delikatnie to ujmując) i trzeba po nich poprawić i ponieść dodatkowe koszty :evil: , szczęście w tym wszystkim jest takie, ze nie mamy jeszcze połozonych karton-gipsów i wszystko widać a mianowicie piękne stuzki przeciekajacej wody nie tylko przy kominach ale i na koszach :evil:
    Jeszcze budowa ...
  4. Wykańczamy czyli jak biec do końca, a potem...

    Na dowód tego ze prace budowlane jednak postępują wklejam zdjęcie z uszczelniania komina.
    W roli wykonawcy sam inwestor... :wink: 8)

  5. Wykańczamy czyli jak biec do końca, a potem...

    Witam wszystkich odwiedzających po przerwie :lol:
    Dzisiaj odzyskałam łacznośc ze światem :lol:
    Poza tym dziękuję Wszystkim za życzenia i kwiaty urodzinowe :lol: :lol: :lol:

    A ze spraw budowlanych - potencjalna ekipa nie przeszła testów jakosciowych, strasznie kiepsko wypadła ta ich cudowna robota. Na moje oko to zupełna fuszerka była :-? No nie dobrze, szukamy dalej :roll: [/code]
Strona 11 z 15