dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

bikosa

  1. Babie Lato Bikosy

    Mamy dach nad głową
    Stało się i mamy dach nad głową, wprawione okienka i "anioła" (cieć brzmi nieładnie) mieszkającego w domku. Odbiór dachu zrobiony. Tzn nie do końca bo nie było długiego węża do polewania i część sumy zostanie wypłacona po dużej ulewie jesli nie będzie przecieków oczywiście.
    A teraz o bramach garażowych. "Uderzyłam" w parę miejsc. Cey whwły się między 7,6-7,9k za bramę 2,25x4,5. Trochę negocjacji
    ceny zaczęły ...
  2. Babie Lato Bikosy

    I znów przerwa- ale to technologiczna bo dzieje się dzieje. niestety z uwagi na brak czasu nie nadążam opisywać. A muszę przyznać, że ciekawie przebiegały negocjacje co do zakupu bramy garażowej. Potrzymam jednak wszystkich jeszcze w niepewności :wink:
  3. Babie Lato Bikosy

    Nowy Kierownik- Pan Leszek Luksus
    Dzisiaj mam doskonały przykład jak powinien działać kierownik. Rano telefon do mnie. "Pani Agnieszko, kiedy się spotykamy aby ustalić dalszy harmonogram prac i jak je wszystkie sensownie połączyć??" Mój "stary keirownik na początku budowy sugerował pomoc w ustaleniu najlepszego układu prac, ale jakoś potem zapomniał :-?
    Na pytanie czy mogę wypłacić pieniążki za ścianki działowe- odpowiedział, że mimo, że je ...
  4. Babie Lato Bikosy

    Hymmmmm, od czego zacząć...
    No to może od więźby :-? Jak juz pisałam więźba stanęła (sms od mojego kierownika "więźba w granicach normy"- no cóż, ciekawa opinia, zapłaciłam więc chłopakom całą sumkę)i w całej radości z ujrzenia mojego wieloryba (ktoś kiedys super porównania użył) nie zauważyłam paru drobiazgów. Okazało się, że brakuje dwóch elementów konstrukcyjnych: płatwi kalenicowej i słupa nad garażem (bo o takich drobiazgach typu nieobkorowanie ...
  5. Babie Lato Bikosy

Strona 2 z 8