dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

bikosa

  1. Babie Lato Bikosy

    Hurrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaa!
    DOSTALIŚMY POZWOLENIE NA BUDOWĘ!!!!! Już dawno nic mnie tak nie ucieszyło (od narodzin synka!!)
    Trzeba nagrywać ostatecznie ekipy. Trzymajcie kciuki.
  2. Babie Lato Bikosy

    Okazuje się, że skłamałam :oops:
    Ostatnio napisałam, że będzie okleina orzech a okazuje się, że jednak złoty dąb. Właściwie powinnam poczekac do 3 marca- jak już decyzja będzie na piśmie ale niech tam. Prawie na 100%!! Dlaczego?? Po prostu jedyny producent, który podjął się zrobienia moich wąskich łuczków nie ma w swojej ofercie orzecha :cry: Tak więc musiałam wybierać i.... oatrz wyżej.
    Dziś zadzwonił do mnie mój pzryszły sąsiad MTT- ma straszne problmey ...
  3. Babie Lato Bikosy

    Prawie zapadla decyzja- okienka będą w okleinie o nazwie orzech (na 90%).
    A teraz o Antosiu i Pani.
    Dowiedziałam się, że potrzebuję wypisu z ewidencji gruntów moich sąsiadów. Pojechaliśmy do geodezji. Podchodzę do drzwi i oczywiści jak zwykle mam szczęście! Przyjmowanie interesantów jutro- a dziś nie! :evil: Nic to, udaję, że nie widzę tego napisu i otwieram drzwi. Ocierając pot z czoła "wtarguję" ciężko fotelik- nosidełko z Antosiem. Sapiąc odstawiam ...
  4. Babie Lato Bikosy

    W oczekiwaniu na pozwolenie.
    Chwilowo nic się nie dzieje. Czekam na propozycje okienek z łukami. Zdrowieję. Powoli sumuję pożytecznie i mniej pożytecznie wydane pieniązki :-? 1001 wykonanych telefoników, hektolitry paliwa i nerwy czyli ile mnie kosztowało poszukiwanie działki? Tego nie zliczę. Potem działka- 76/m. Opłaty przy zakupie 3,5k. Potem warunki kanalizy- 900pln. Geodeta za wtórnik 500pln. Pierwsza rata do ENEI prawie 700pln. Adaptacja- już pisałam- w sumie 4700pln. ...
  5. Babie Lato Bikosy

    13-tego w piątek czyli dzień pt. słoneczko za chmurami
    Dzień zaczął się tak sobie , bo dopadło mnie choróbsko :evil: co gorsza, zaczęło atakować także moje dziecię. A tu okienka do kupienia. No więc szybko w kara i do lekarza, potem bank (trzeba wyjąć pieniążki) i do M&S po okienka. Całe szczęście- mały zasnął zmęczony (w autku) tym zamieszaniem. Z mężem w charakterze obstawy weszliśmy do salonu celem zamówienia okienek. I zupełnie przez przypadek okazało ...
Strona 7 z 8