dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Dziennik budowy - Adela z Archipelagu (btx)

    Szambo już wkopane, teren wyrównany i zagrabiony. Można walić kupale bez stresu :D

    Wreszcie zmusiłem się i zabrałem za podłączanie gniazdek i włączników oświetlenia.
    Muszę się tylko zorientować jak się podłącza włączniki schodowe, bo narazie to dla mnie czarna magia
  2. Dziennik budowy - Adela z Archipelagu (btx)

    W dalszym ciągu walczymy z malowaniem. Chłopaki robią co mogą, pracują codziennie prawie do północy, jest już tydzień po terminie, ale jest trochę poprawek, z którymi muszą się uporać. Płacisz - wymagasz :roll:
    Dolna łazienka się robi, jest już zabudowa kibelka, przygotowana podłoga i dwie ściany wyłożone płytkami, w tym ta pod schodami, gdzie będzie stała kabina prysznicowa. Na środku jest pas z białej mozaiki kamiennej. To samo będzie też na podłodze zamiast ...
  3. Dziennik budowy - Adela z Archipelagu (btx)

    Cytat Napisał btx
    Przyjechał dziś na budowę pan który robi balustrady na schody. Popatrzył na zdjęcia, pomierzył, posłuchał i pojechał. Jutro ma się odezwać z wyceną. Mam pewne obawy że tanio nie będzie.
    No i pan zadzwonił:
    powiedział, że chce 11 000 zł za balustradę - aaaaaaaaaaaaaaahahahahahhahaaaaaaaahahahahahahaaaa aaaaaaa Niech go Saddam pobłogosławi 8)

    A chłopaki od ogrodzenia wykopali rów dookoła działki, a potem .........była burza i ulewa :lol: ...
  4. Dziennik budowy - Adela z Archipelagu (btx)

    Z radością oznajmiam, że górną łazienkę mamy gotową. Z panem L się dzisiaj rozliczyliśmy, pożegnaliśmy w spokoju i ostateczny efekt jest całkiem niezły.
    Łatwo nie było, ale daliśmy radę 8)
    Poniżej kilka zdjęć:






    Oj, ...
  5. Dziennik budowy - Adela z Archipelagu (btx)

    Najbliższe dwa tygodnie mam urlop, co oznacza dwa tygodnie na budowie...
    Plany ambitne, bo muszę zakończyć większość spraw koniecznych do przeprowadzki:
    - kosmetyczne wykończenie ścian, np okna w łazience
    - szambo (firma), bo oczyszczalni ze względu na koszty jednak nie będzie. A gmina w najbliższych 2-3 latach ma robić kanalizę
    - podłączenie rekuperatora i uruchomienie wentylacji. Gość który miał robić regulację systemu, jest świeżo po operacji, ...
Strona 2 z 25