dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Dziennik budowy - Adela z Archipelagu (btx)

    Zdjęcia nie działają i nie wiem o co chodzi :(
    Próbowałem z Picasy i z onetu, ale ani z jednej ani z drugiej strony nie działają...
    Nie wiem czy się z tym uporam, dlatego zapraszam do oglądania zdjęć z albumu; większość zdjęć z telefonu, także jakościowo nie zachwycają:

    Katalog zdjęć z budowy Adeli

    edit 01.05.2008
    Zmieniłem katalog zdjęć na Fotosik.pl. teraz powinno działać jak należy
    NOWY katalog zdjęć


    28.04.2008
    Dzisiaj ...
  2. Dziennik budowy - Adela z Archipelagu (btx)

    Aktualnie jesteśmy na etapie praktycznie żadnym, bo dopiero (albo już:-? ) udało się nam zdobyć pozwolenie na budowę, w piątek 25.04 wytyczyliśmy budynek na działce, a w poniedziałek panowie zaczną robić wykopy pod ławy fundamentowe...
    teraz będzie kilka zdjęć z ostatnich tygodni :

    zdjęty humus



    buda/barak/bakamera, którą niektórzy trafnie nazwali Greenhouse. W środku ...
  3. Dziennik budowy - Adela z Archipelagu (btx)

    Modyfikacje wprowadzone przez nas do projektu, w ramach adaptacji:
    1. powiększenie garażu do dwustanowiskowego - o 2,5m - miało być 3m, ale warunki zabudowy ograniczyły elewację przednią do 16m :-?
    2. dodanie balkonu od strony ogrodu, łącząc obie sypialnie
    3. pogłębienie obu balkonów do 1,2m, bo to co jest w projekcie to tylko rzygownik, nie balkon
    4. ogrzewanie na ekogroszek (na 99%) - zmiana komina
    5. powiększenie łazienki na górze do słupa ...
  4. Dziennik budowy - Adela z Archipelagu (btx)

    Zaczęło się od małego mieszkania, które kupiliśmy z założeniem że pomieszkamy w nim nie dłużej niż 5 lat. Potem albo zamienimy je na duże mieszkanie albo na dom.
    Mieszkamy już prawie 3 lata, urodziła się Dzidzia i zaczyna się robić ciasno.
    Po wielu rozmowach, dyskusjach, naradach, itp. podjęliśmy decyzję, że zbudujemy dom.
    Zaczęło się szukanie informacji w sieci, wśród znajomych, szukanie działki i wybieranie projektu.
    Działkę kupiliśmy ...
Strona 25 z 25