dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Dziennik budowy - Adela z Archipelagu (btx)

    z Panem od dolnej łazienki się dogadałem, dzisiaj zwiózł cały swój sprzęt i od jutra zaczyna.Z gadki rozsądny, tylko zdziwił się trochę że kabina prysznicowa nie ma żadnych profili, a ma być mocowana na styk do podłogi i ścian :roll:
    Wspólnymi siłami damy radę :wink: Daliśmy z Panem L. to i z tym sobie poradzimy
    :D

    Kończą się pieniądze, do przeprowadzki coraz mniej czasu, a jeszcze duuuużo tematów zostało niezrobionych.

    ...
  2. Dziennik budowy - Adela z Archipelagu (btx)

    góra się maluje, dół się szpachluje, ja zakleiłem w końcu kuchnię przed malowaniem.
    Pan L. kończy łazienkę na górze, a ja miałem dziś spotkanie z człowieczkiem który może będzie robił dolną... musiałem domówić kilka płytek, bo jakoś dziwnie mało wyszło. Tak to jest jak się ufa "profesjonalnemu" projektowi robionemu przez kogoś znającego się na rzeczy. Psia krwia! - jak liczyłem zawsze sam to wszystkiego starczało :x fachoooowcy do d... :evil: ...
  3. Dziennik budowy - Adela z Archipelagu (btx)

    no to drzwi mamy wybrane. Niestety nie jest to dokładnie to czego szukaliśmy, ale może być. Jako kompromis między ceną, a wyglądem, wybraliśmy Portę z serii Styl, wzór 5:


    Podobno nie są dostępne jako przeszklone do połowy, np. do łazienek, ale na zamówienie jakoś się dało...
    I tu też warto się targować, od ceny katalogowej jakieś 13% udało się urwać... i do tego klamki i montaż gratis ...
  4. Dziennik budowy - Adela z Archipelagu (btx)

    zamieszczam zaległe zdjęcia łuku z gresu w salonie.






    Kupiliśmy w końcu kolorowe farby, bo chłopaki chcą od jutra malować pokoje na górze, na gotowo. Myślałem, że będzie większy problem, ale stwierdzam, że najgorzej jest się za to zabrać. Proces decyzyjny w sklepie poszedł nadzwyczaj sprawnie :D ...
  5. Dziennik budowy - Adela z Archipelagu (btx)

    no i udało się: skończyliśmy wczoraj układać płytki w salonie. :D Wyszło całkiem ładnie i myślę, że w korkowym połączeniu z parkietem będzie spoko. Nie mam jak zgrać zdjęć, ale jutro postaram się uzupełnić.

    Ludziki od szpachlowania zaczynają tupać nogami bo chcą kończyć szpachlowanie i zacząć malować, co oznacza, że ja muszę osadzić parapety na dole. Zaprzyjaźniony stolarz dostarczył je pod koniec zeszłego tygodnia, więc dzisiaj po pracy bawiłem ...
Strona 3 z 25