dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

basiab

  1. Orchidea i nasze miejsce na ziemi...

    Wpadam na chwilkę donieść, że w naszym domku zaczyna wyrastać ładny lasek. Kuchnia i jadalnia już zalesiona, salon narazie częściowo, a jutro ciąg dalszy.
    Dla uatrakcyjnienia tego wpisu parę nowych fotek.
    Wejście do naszego domku

    Wiatrołap nie jest zbyt duży, ale na okrycia codzienne wystarczy. Za to holl prezentuje się świetnie.
    ...
  2. Orchidea i nasze miejsce na ziemi...

    Najpierw kawałek naszego drenarzu.

    A teraz już nasz domek

    Nasze wejście od strony domu

    To nasza sypialnia którą powiększyliśmy kosztem pomieszczenia usytuowanego za ścianą czyli gabinetu.
    ...
  3. Orchidea i nasze miejsce na ziemi...

    Dzisiaj troszkę spokojniej wiec postaram się nadrobić zaległości w pisaniu.
    Troszke zaniedbałam dzienniczek, ale jestem usprawiedliwiona bo troszkę się u nas działo.
    Rzecz najważniejsza wczoraj skończyliśmy murowanie wszystkich ścian łącznie z działówkami, wyrosły również dwa kominy. Nareszcie widać jak będzie nasz domek wyglądał w środku. Wszystko poszło szybciutko i bez problemów. Jestem bardzo zadowolona z moich murarzy. Od jutra ekipa zacznie układać ...
  4. Orchidea i nasze miejsce na ziemi...

    Zapomniałam jeszcze dodać, że oczywiście w naszym piasku palce maczal również hydraulik, który poukładał ładnie rurki.
    Zasypywanie i zalewanie




    ...
  5. Orchidea i nasze miejsce na ziemi...

    Dzieciaczki śpią wiec postanowiłam uzupełnić dzienniczek. Jak zobaczyłam na czym skończyłam to normalnie mi wstyd że tak go zaniedbałam. U nas tyle się dzieje (nareszcie), że troszeczke czasu brakło na pisanie.
    W ostatnim wpisie zaczęło się zasypywanie i trwało to i trwało i już myślałam że wszystkie pieniążki pójdą na piasek. Ale jednak troszkę jeszcze nam zostało :wink: :lol: Tak więc fundamenty zasypane, zagęszczone i zalane chudziakiem. Chwilka przerwy ...
Strona 1 z 8