dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Moje miejsce A i M

    Od poniedziałku dobre wiadomości. Właśnie dzwoniłam do starostwa i decyzja w sprawie budowy wewnętrznej instalacji gazowej jest wreszcie do odbioru. Gaz mamy już doprowadzony do działki, można więc działać dalej w tym zakresie. :lol:
  2. Moje miejsce A i M

    Schody w końcu zamówiliśmy, mają być zrobione na początek listopada. Zdecydowaliśmy się na jesion. Spodobało mi się w tym drewnie to, co inni uważają za wadę, a mianowicie niejednolita kolorystyka. Schody będą proste, ażurowe, bez żadnych wymyślności.

    Na drzwi zewnętrzne natomiast mieliśmy czekać nawet 6 tygodni, a tymczasem wczoraj (czyli po niecałych trzech tygodniach) dostaliśmy telefon, że już są. Niestety montażysta ma wolny termin dopiero w przyszły ...
  3. Moje miejsce A i M

    Wczoraj mieliśmy też spotkanie ze stolarzem, który ma zrobić nam schody. Młody chłopak, ale bardzo konkretny, potrafi doradzić, ale nie narzuca własnego zdania. I co ważne nie żąda jakiś absurdalnych pieniędzy i jest w stanie wykonać schody w terminie jaki nas satysfakcjonuje. W przyszłym tygodniu pojedziemy do jego warsztatu wybrać konkretne drewno, bo ze zdjęć, które nam pokazał, trudno mi było się zdecydować. 8)
  4. Moje miejsce A i M

    Wczoraj zamówiłam taki zlewozmywak:



    Zlew został zamówiony w sklepie internetowym w Wielkiej Brytanii. Za jakiś miesiąc znajomy męża ma mi go przywieźć do Polski. W sumie cała operacja wyniesie 335 funtów. Przy obecnym kursie funta jestem więc do przodu o jakieś 800 zł (porównując zakup tego typu zlewu w kraju), czyli akurat tyle ile potrzebuję na upatrzoną wcześniej baterię do tegoż zlewu :D
  5. Moje miejsce A i M

    Kolejna rzecz do domu zakupiona. :) Właśnie zamówiłam taki piekarnik:



    Piekarnik Franke, seria Country Metal, model CM 74 M GF, kolor grafitowy.

    Oj jak te pieniążki teraz łatwo się wydaje. Zdecydowanie za łatwo. :roll:
Strona 11 z 27