dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Moje miejsce A i M

    Wybrałam w końcu płytki do kuchni i łazienki. I jak to zwykle u mnie bywa, w ostatniej chwili zmieniła mi się koncepcja. :lol: Od dawna byłam przekonana, że do kuchni chce jakiś delikatny beż, a dolna łazienka na być w kolorze piaskowo-brązowym. Ale nic z tego. :roll: Kilka dni temu zobaczyłam kolekcję Majolika z Tubądzina i od tej chwili nie ma mowy o czymś innym.

    I tak w kuchni będą białe płytki z takim właśnie dekorem:


    ...
  2. Moje miejsce A i M

    Wczoraj dokonaliśmy pierwszego poważnego „wnętrzarskiego” zakupu, a mianowicie kupiliśmy drewnopodobne płytki gresowe do salonu, kuchni i korytarza.

    Tak się prezentują w różnym świetle i ustawieniu:

    ...
  3. Moje miejsce A i M

    Wczoraj otrzymaliśmy też projekt instalacji gazowej (tak, tak pan się pofatygował w niedzielę i nam to przywiózł osobiście na budowę :o ), teraz trzeba wniosek złożyć do starostwa i czekać na podłączenie gazu. Tak w ogóle gaz miał być na wiosnę przyszłego roku, a tymczasem nieoczekiwanie sprawy nabrały przyspieszania i gaz będziemy mieć lada chwila. Bardzo się cieszę z takiego obrotu spraw. :D :D :D
  4. Moje miejsce A i M

    W weekend przy pomocy rodziny i znajomego przeprowadziliśmy akcje wkopywania głównego kabla od prądu, a także przeciągnęliśmy wodę do garażu.



    Teraz trzeba połączyć te wszystkie kabelki: :o
  5. Moje miejsce A i M

    Drugi pokój na poddaszu miał stanowić lustrzane odbicie sypialni, ale zrezygnowaliśmy tam z garderoby i przesunęliśmy wejście do tego pokoju kosztem korytarza, dzięki czemu pomieszczenie zyskało ładnych parę metrów. Szkoda, że na ten pomysł wpadliśmy gdy był już zrobiony dach, bo aż się teraz prosi o drugie okno połaciowe. No, ale jest jak jest i teraz już tego nie zmienimy.

    ...
Strona 13 z 27