dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Moje miejsce A i M

    Mój najnowszy kuchenny nabytek, a właściwie prezent urodzinowy od Męża :)

    Zamrażarka:



    Zdjęcie kiepskie, bo nasza spiżarnia jest bardzo mała i ciężko mi było uchwycić całość.

    Wreszcie będę mogła zrobić porządne zapasy. Na pierwszy ogień idą szparagi, a wkrótce truskawki. :D
  2. Moje miejsce A i M

    Brama garażowa została zamontowana.

    Prezentuje się tak:



    Poza tym powiększyliśmy nasz żywopłot o kolejne 30 cisów, które sprezentowała mi mama. Jest to zaledwie kilka metrów, ale zawsze to krok do przodu. :)
  3. Moje miejsce A i M

    Wiosna już na całego, a my dotychczas wciąż trwaliśmy w zimowym letargu.
    Ale dość tego – w końcu zaczęliśmy działać. :)

    W sobotę zamówiliśmy bramę garażową w okleinie orzech. Musimy jednak na nią poczekać jakieś dwa tygodnie, choć to nawet dobrze, bo do tego czasu trzeba zrobić tynki wewnątrz garażu.

    W tym tygodniu planujemy też zakup pozostałych drzwi wewnętrznych, bo dotychczas mieliśmy tylko 3 sztuki! :roll: Jak już ...
  4. Moje miejsce A i M

    A tu ciąg dalszych moich wiatrakowych „wariacji” oraz inne dodatki:

    - Ręcznik/serwetka jest niewiele młodszy ode mnie – ostatnio mama gdzieś go odszukała na strychu:



    - Kubki:



    - Młynek – już nie „wiatrakowy”, ale za to niebieski idealnie pasujący do kuchni – prezent od Męża:

    ...
  5. Moje miejsce A i M

    U nas wciąż letarg zimowy, choć kalendarz pokazuje, że już wiosna. :roll: Ale co to za wiosna. Brr! Przedwczoraj w nocy padał grad, a wczoraj tak wiało, że nawet pies nie chciał wyjść z domu. :-?

    W związku z panującą aurą, na zewnątrz nic jeszcze nie zrobiliśmy, w środku też nie ma żadnych spektakularnych zmian. Skupiłam się więc na przygotowaniach do Wielkanocy. Wiem, wiem jeszcze sporo czasu do Świąt, ale my na Święta wyjeżdżamy, więc postanowiliśmy ...
Strona 2 z 27