dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Moje miejsce A i M

    Dzisiaj złożyliśmy wniosek o zwrot VAT-u. Ciekawe jak długo będziemy czekać i ile pozycji nam wykreślą. :roll: Pani w US powiedziała, że jeszcze nie zdarzył się wniosek, z którego nie trzeba było czegoś wyrzucić. Cóż zobaczymy, ile tego będzie u nas.
    Priorytetowy zakup za zwrot to brama garażowa i okap, a dalsze inwestycje zależą od tego ile pieniędzy dostaniemy z powrotem. :-?

    Poza tym z utęsknieniem czekamy na wiosnę - tyle jest do zrobienia na ...
  2. Moje miejsce A i M

    Dzisiaj mija równo rok od pierwszych działań budowlanych na naszej działce. 09 lutego 2008 roku był ściągany humus, a potem zaczęła się cała ta „budowlana karuzela”. :D
    Teraz już sobie mieszkamy w ciepłym domku, aczkolwiek do zrobienia zostało jeszcze bardzo bardzo dużo. Nawet nie chce mi się tego wszystkiego wymieniać. :roll: Jednak nie żałujemy tak szybkiej przeprowadzki. Komfort życia jest zupełnie inny niż w dwupokojowym mieszkaniu w środku miasta. ...
  3. Moje miejsce A i M

    Zapadliśmy w zimowy letarg i nic nowego się u nas nie dzieje. Działka czeka na wiosnę, a do prac w środku nie mamy chwilowo chęci, po tym całym ubiegłorocznym maratonie.

    Ale fotki będą – dla wszystkich psich miłośników odwiedzających mój dziennik. :D






    ...
  4. Moje miejsce A i M

  5. Moje miejsce A i M

    Pokój telewizyjny póki co wygląda tak:



    Szału nie robi, ale przynajmniej można wygodnie oglądać TV, a goście mają gdzie spać. :)
Strona 3 z 27