dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

kropecka

  1. Dziennik Budowy Marty i Maćka - Skrzat C115

    Z ostatnich wiadomości:

    Mamy warunki przyłączenia do sieci energetycznej :) Faktem jest że napisali że przyłączą nam prąd do sierpnia 2009 roku, ale to i tak sukces bo mogło być tak, że w ogóle prądu byśmy nie mieli. Niestety budowa będzie musiała się odbywać przy pomocy agregatora prądotwórczego.

    Pożyczyliśmy mapkę od sąsiada (ile się nagadał przy tym) i daliśmy architektce. W sobotę lub niedzielę idziemy do niej już oddać projekt do ...
  2. Dziennik Budowy Marty i Maćka - Skrzat C115

    Spotkanie z architektką uważam za udane. Po wstępnej rozmowie, w której podaliśmy jej co mniej więcej chcemy zmienić (nie wszystko bo z dnia na dzień nowe pomysły nam do głowy przychodzą). Pani załatwia wszelkie formalności potrzebne do uzyskania pozwolenia na budowę, poinformowała nas co i jak tak więc postanowiliśmy skorzystać z jej usług.

    Cena adaptacji 1600 zł (plus ok 500 dla elektryka i hydraulika)

    Powiedziała że mamy zaktualizować sobie mapkę poprzez dorysowanie ...
  3. Dziennik Budowy Marty i Maćka - Skrzat C115

    Dzisiaj mamy spotkanie z architektką.

    Dostałam maila z ŁZE:
    "Warunki przyłączenia dla Państwa zostały opracowane, ale ze względu na
    nakłady jakie musimy ponieść aby wykonać zasilanie działki 147/77 zostały
    wysłane do podpisu przez zarząd ŁZE Dystrybucja. Spodziewam się, że około 5
    listopada będą do odbioru w BOK - Zgierz " - myślałam że już się nigdy nie doczekam

    Maciek przerobił projekt na taki jaki ...
  4. Dziennik Budowy Marty i Maćka - Skrzat C115

    Maciek umówił się z architektką na wtorek na 18. Oprócz zamiany garażu na pokój chyba skorzystamy też z fajnego pomysłu Kasiw i dodamy okno nad klatką schodową. Ciekawe ile sobie zażyczy za adaptację :roll:

    No i skorzystamy z cennych rad BungoI odnośnie błędów w projekcie.
  5. Dziennik Budowy Marty i Maćka - Skrzat C115

    Wersja foto dziennika : Fotodziennik

    No to postanowiliśmy założyć dziennik budowy, chociaż budowę planujemy dopiero na przyszły rok.

    No to napiszę po krótce naszą historię tytułem wstępu. Nasza rodzinka liczy 4 osoby (z czego jedna w brzuszku). Ja - Marta, Maciek, mój mąż (od 6 października), nasz 1,5 roczny synek Wiktorek i drugi synek, który na świat ma przyjść w lutym 2008 roku.

    Aktualnie zamieszkujemy w kawalerce (31 m2) mojego ...
Strona 25 z 25