dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

KSERO

  1. dom z duszyczką

    MARZENIA

    marzy mi sie, zeby w koncu nie musiec burzyc, a zaczac budowac, ukladac, kabelki i instalacje fotografowac.
    marzy mi sie, zeby nie bylo kurzu, piasku, pylu i wapna.
    marzy mi sie, zeby wszedzie nie lezaly sterty materialow budowlanych.
    marzy mi sie, zeby niespodzianki, ktore spotykam nie musialy miec swoich konsekwencji...

    marzy mi sie, zebym wszystkiego po wszystkich nie musiala sama sprawdzac
  2. dom z duszyczk?

    tEśCIOWA MNIE NIE SłUCHA zROBIłA MI PORZąDKI :evil: :evil: :evil:
    nIENAWIDZę JAK KTOś ROBI MI PORZADKI W MOIM DOMU :evil:
    tO TAK JAKBY MNIE POPęDZAł wEź SIę BABO DO ROBOTY :evil: :evil: :evil:

    sAMA SIE WEź I STąD IDź
    mOJA TEśCIOWA JEST NADOPIEKUńCZA - tO NAJGORSZY wIELBłąD WYCHOWAWCZY JAKI MOżNA pOPEłNIć nADOPIEKUńCZOść ZABIJA INICJATYWę :evil: :evil: :evil:
    zROBIę ZA CIEBIE KANAPKę BO SOBIE RąCZKI POBRUDZISZ :evil: :evil: :evil:
  3. dom z duszyczką

    Był, spieprzył wszystko to co się tylko dało spieprzyć. Poprawiałam, a właściwie kończyłam sama. Efekt poranione ręce, rozpieprzona robota, coraz więcej pesymizmu. Dzięki Bogu parapety nie ruszone!!!


    Hura niech żyją budowlańcy, jaszcze jeden do kolekcji pseudo fachowcówhowców!!! :evil: :evil: :evil:
    Zdjęcia po południu :-? :-? :-?
  4. dom z duszyczką

    tO PEWNIE DLATEGO, ŻE NIE MA ZDJĄTEK.
    Postanawiam się poprawić i od jutra wadze tu parę zdjęć mojego domeczku.
    Z wiadomości budowlanych w tym tygodniu skulam szpalety na 6-ciu oknach. Niektóre są w opłakanym stanie, jeżeli zdążę, to zrobię zdjęcie.
    Dzisiaj przyszli panowie do zrobienia tych szpaletów i osadzenia parapetów. Mam nadzieję, że dobrze to wyjdzie.
    wczoraj do wieczora zabezpieczaliśmy 4-ry okna, na dzisiaj zostało jeszcze 3. Młodego ...
  5. dom z duszyczką

    DZIWNA CYFERKA przekroczyłam 3333 wyświetleń, A W KOMENTARZACH ZERO KOMENTARZY? :roll: :roll: :roll:
Strona 3 z 12