dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Z8 z antresolą-w szkielecie

    Dojazd do naszej działki w dni z dodatnią temperaturą był koszmarem.Błoto,błoto i jeszcze raz błoto.My i tak przejeżdżaliśmy samochodem przez tą drogę,ślizgając się na boki ale ktoś kto miał przejś tamtędy pieszo to topił się "po pachy"

    Cóż było robić?! Oczywiście zainwestować!
    Powstała nowa nawierzchnia.Pod spód daliśmy włókninę,żeby żużel nie mieszał się z błotem.Zobaczymy jak to się sprawdzi.
    Rozrzuciłyśmy z Nianią ...
  2. Z8 z antresolą-w szkielecie

    Ponieważ w głowie mi już wiosna ,to coraz częściej myślę o tym co wokół domu.Nie ukrywajmy... Jest co tam robić!
    A ponieważ warunki atmosferyczne jeszcze nie sprzyjają wychyleniu się z domu na dłużej niż potrzebne minimum, to skarbnicą "wiosennych skojarzeń" jest internet.W sklepach ogrodniczych jeszcze wieje pustką- a tam!!! Same skarby!!!
    Stąd też pierwsze zakupy.Nie zostawiliśmy żadnych kabli do oświetlenia ogrodu i w związku z tym,że na elektryce ...
  3. Z8 z antresolą-w szkielecie

    Oto powrót do przeszłości.Zorientowałam się,że nie wkleiłam zdjęć "użytkowanej" łazienki...








    A i nie zamieściłam zdjęć naszego wiatrołapu...


    ...
  4. Z8 z antresolą-w szkielecie

    Dziś był kolejny dzień zmagań ze schodami.Stan: kompletne! Teraz można śmiało powiedzieć,że przybyło w rodzinie dwóch monterów. Baardzo profesjonalnie wykonana usługa!!! :D :D I jak sprawnie! Terminowo!

    OTO EFEKT:







    ...
  5. Z8 z antresolą-w szkielecie

    Wczoraj był wielki dzień... Doczekaliśmy się schodów na antresolę! Po dłuuugim oczekiwaniu nareszcie można po ludzku wejść na górę. I chyba nie ma tego złego...Dziecko nam podrosło i wchodzi samo bez problemu.Oczywiście przezorni rodzice asekurują kiedy tylko mogą, żeby nie było nieszczęścia.A oto i efekt.Jeszcze została nam do zrobienia poręcz na balustradzie ale to jutro:



    ...
Strona 2 z 22