dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Beata i Rafał

  1. Nasza przygoda budowlana!!!

    :P Byłam widziałam i nawet drugiej połowie pokazałam!!! Zawiozłam go do największego centrum z płytkami jakie w naszej okolicy wynalazłam. Szanowny małżonek był w lekkim szoku od ilości i kolorów. Marketowe ilości to jest nic w porównaniu z tą hurtownią. Sprawdziłam moje szarości hm.... Wcześniej nie patrzyłam na cenę ale jest dość wysoka :o płytka 30/60 159,21 za m2 natomiast dekory 30/60 - 131,76 za sztukę, a 13,5/60 - 81,16 za sztukę , mozaika - 64,94 za m2.Kolekcja ...
  2. Nasza przygoda budowlana!!!

    Ostatnio znalazła to:
    [img][/img]
    Ładne ale jak dla mnie to za skromnie! :roll:
  3. Nasza przygoda budowlana!!!

    :P :P :P Z racji urlopu i sporej ilości czasu wolnego przeglądam forum, czytam dzienniki... :o SZOK :o Widzę, że wielu z innych użytkowników planuje bądź już wykonali łazienkę w szarościach z dodatkiem czerwieni!! A już myślałam, że sfiksowałam!!! W moim najbliższym otoczeniu te kolory nie wzbudzają entuzjazmu. Ale się uparłam i tak też będzie! Teraz to muszę dobrać odpowiednie płytki, raczej kolekcja flower - opoczno odpada chyba że czerwona płytka z lekkim wzorem kwiatów. :wink:
  4. Nasza przygoda budowlana!!!

    Mój pomysł na łazienkę na parterze:
    [img][/img]
    [img][/img]
    do tego czerwień!
    Podobają mi się te wzory i kolory ale... Czy zbyt szybko mi się one nie znudzą? Z drugiej strony każdy kolor może się opatrzyć!
    Również bliższy jest mi styl nowoczesny więc będzie współgrało - Chyba ...
  5. Nasza przygoda budowlana!!!

    :P Nasze pierwsze schody...
    [img][/img]
    Również pierwsze źródło ciepła w naszym domku :)
    [img][/img] :wink:
Strona 11 z 15